نمایش «رویاهای دم صبح» در هفته فیلم مستند برلین

نمایش «رویاهای دم صبح» در هفته فیلم مستند برلینReviewed by Khademi on Aug 23Rating:

هنردستان: «رویاهای دم صبح» به کارگردانی مهرداد اسکویی در هفته فیلم مستند برلین در تاریخ های ۳ و ۷ سپتامبر به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش هنردستان؛ هفته فیلم مستند برلین با نمایش ۱۴ اثر از کشورهای مختلف دنیا از تاریخ ۱ تا ۷ سپتامبر در کروزبرگ و برلین برگزار می شود که در این میان تنها مستند ایرانی که به نمایش گذاشته می شود «رویا های دم صبح» به کارگردانی مهرداد اسکویی است که در تاریخ های ۳ و ۷ سپتامبر نمایش داده می‌شود.

رویای دم صبح

بنابراین گزارش آثار فیلمسازانی همچون شانتال آکرمن، نیکلاس گیرهالتر، ملانی جیلگ، جرج تیلور و … در این هفته فیلم به نمایش گذاشته می شود.

پیش از این «رویاهای دم صبح» از جشنواره‌هایی چون شصت و ششمین جشنواره فیلم برلین، جشنواره True & False (بخش True vision)، نوزدهمین جشنواره فیلم مستند Full Frame، سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر و نهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت و کشورهایی چون: مولداوی، لهستان، پرتغال، آلمان و آمریکا جوایزی را به خود اختصاص داده بود. عفو بین‌الملل جایزه سال ۲۰۱۶ خود در چارچوب برلیناله را به این مستند درباره دختران ساکن کانون اصلاح و تربیت تهران اهدا کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?