اولین تجربه تئاتر انتخاب مسیر نمایش توسط مخاطب
نمایش «مخمصه»، از اول آذر در تماشاخانه قصر

هنردستان: نمایش «مخمصه» به عنوان اولین تجربه تئاتر انتخاب مسیر نمایش توسط مخاطب، از اول آذر در تماشاخانه قصر به نمایش در می آید.

به گزارش هنردستان، این نمایش داستان یک جوان ساکن آمریکا است که متوجه می‌شود خانواده‌اش اهل فلوجه عراق هستند. او تصمیم می‌گیرد به عراق برود اما بعد از حادثه یازدهم سپتامبر تنها راه رفتن به عراق این است که به‌عنوان سرباز داوطلب وارد ارتش آمریکا شود.

به گفته امید عزیزی نویسنده و کارگردان این اثر، انتخاب سرگذشت و مسیر داستان توسط تماشاگر از مهم‌ترین ویژگی‌های این نمایش هست. به این صورت که در ابتدای مسیر مخاطب روند ادامه داستان را انتخاب کرده هم‌زمان سه نمایش با توجه به انتخاب‌های تماشاگر در سه مکان مجزا اجرا می‌شود، به گفته او مسیر حرکت مخاطب به شکلی طراحی‌شده است که تماشا برای او تبدیل به یک تجربه می‌شود، در این تجربه مخاطب رابطه سرنوشت و انتخاب‌های ما و کنجکاوی این انتخاب‌ها در روند درام را مشخص می‌کند.

بازیگرانی چون فاطمه آزادی، نیکناز احمدزاده، محسن اشتری جعفری، علی برقبانی، مهدی بلبلی، ساحل پشنگ، شهناز خادمی، درآسا درتاج، محمد سپهری، فرساد ستاری، آرش شراهی، سیاوش شوهانی، الهه شیرازی، نریمان عابدی، امیر عبادی، شقایق عزتی، امیرحسین علیپور، امین فرج خواه، آرین فرزانه نژاد، حسین فتاحیان، فرخنده قدسی، سعید قربانی، آرش کابلیان، نیما سید موسوی، هادی میری، شایان نورمک، رضا وثیقی نژاد طهرانی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?