با حضور 496 ناشر؛
نهمین نمایشگاه کتاب گلستان برگزار می‌شود

نهمین نمایشگاه کتاب گلستان برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 1Rating:

هنردستان: دویست و نود و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی و نهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان با حضور 496 ناشر از سراسر کشور در گرگان برگزار می‌شود.

565d2db64600004745e48993

به گزارش هنردستان نهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ 12 تا 17 آذرماه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه 496 ناشر از سراسر کشور 51 هزار و 105 عنوان کتاب را در 260 غرفه به نمایش می‌گذارند. 13 ناشر از استان گلستان به صورت مستقیم در این نمایشگاه حضور دارند.  همچنین برای حمایت از ناشرانی که شرایط حضور در نمایشگاه را ندارند بخش فروش متمرکز کتاب‌های 38 ناشر را عرضه می‌کند.

450 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب نیز با تخفیف 20 درصد از طریق بانک صادرات مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود و ناشران شرکت کننده در نمایشگاه نیز کتاب‌های خود را با حداقل تخفیف 10 درصدی ارائه می‌کنند. در مجموع کلیه کتاب‌های نمایشگاه با حداقل تخفیف 30 درصدی عرضه می‌شود.

کارگاه‌های آموزشی مطالعه، مهدویت، عفاف و حجاب، آشنایی با قرآن، مقررات نشر، آشنایی با فضای مجازی، امر به معروف، آشنایی با اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، نقد کتاب، اجرای تعزیه، شب شعر از جمله برنامه‌های جنبی است که در بخش جنبی نمایشگاه اجرا می‌شود.

برنامه‌های ویژه ای از قبیل ایستگاه نقاشی و سرگرمی کودکان نیز در این نمایشگاه برای کودکان و نوجوانان درنظرگرفته شده است.

 نهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان با همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهار × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?