رضایت برای قسمت دوم فیلمی پرفروش؛
«نهنگ عنبر» تایید اولیه شورای پروانه ساخت را گرفت

«نهنگ عنبر» تایید اولیه شورای پروانه ساخت را گرفتReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 30Rating:

هنردستان: «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» تایید اولیه شورای پروانه ساخت را دریافت کرد.

هنردستان: این فیلم که به زندگی مشترک رویا و ارژنگ صنوبر می پردازد در سری اول خود که سال 94 در پرده سینماها بود روایت زندگی  این دو شخصیت تا 50 سالگی و نرسیدن این دو را به هم روایت می کرد که در پایان نشان می داد که رویا از ایران نمی رود و بر می گردد که به نوعی به خواستگاری رضا بعد از 40 سال بله بگوید.

nahange_anbar_wallpaper_01_-_aksdownload.com

«نهنگ عنبر» یکی از فیلم هایی بود که بیشترین حجم حذف را  برخوردار بود، صحنه هایی چون جنگ تحمیلی، بازی امیرحسین رستمی و یکی از مقامات سیاسی کشور از جمله حذفیاتی بود که شامل حال این فیلم شد.

«نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» که فیلمنامه اش را سامان مقدم نگاشته، بازیگران اصلی قسمت قبل یعنی رضا عطاران و مهناز افشار حضور دارند و البته تیم تولید هم همان تیم تولید قسمت اول خواهند بود.

رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، امیر حسین رستمی، رضا ناجی، نادر سلیمانی، علی قربان زاده،  حسین سلیمانی و سام نوری از بازیگران قسما اول نهنگ عنبر بوده اند.

گفتنی است؛ «نهنگ عنبر» که در سال 94 پس از هشتاد روز نمایش، فروش خود را از مرز ۶ میلیارد تومان گذراند رکوردار فروش و تعداد روز اکران شد و قرار بود بعد از سالها پس از فروش موفقیت آمیز «عقابها» و اکران دوم  آن، چنین امتیازی برای این فیلم هم اتفاق بیفتد.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?