در برنامه آپاراتچی
نوش آبادی به منتقدان خود پاسخ های صریح می دهد

نوش آبادی به منتقدان خود پاسخ های صریح می دهدReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 13Rating:

هنردستان: گفت و گوی صریح و شفاف با حسین نوش آبادی سخنگوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه «آپاراتچی» در سایت آپارات قابل دسترس است.

هنردستان: برنامه سینمایی «آپاراتچی» که اولین برنامه خود را بر روی سایت آپارات قرار داده است در اولین گفت و گوی ویژه خود به سراغ حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رفته است و درخصوص مسائل مختلفی که این روزها در حوزه فرهنگ و هنر در جریان است صحبت های صریح و جالب توجهی را بیان کرده است.

423828256_115751
این گپ و گفت به موضوعاتی چون اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد و سخنگوی ارشاد درباره فیلم «پنجاه کیلو آلبالو»، اظهارات حسین نوش آبادی درباره محمدرضا شجریان، فیلم فروشنده و صحبت هایی که در مورد اصغر فرهادی پس از گرفتن نخل کن عنوان شد و … اختصاص دارد. در بخشی از این برنامه نیز شاهد صحبت های کیوان کثیریان رئیس کانون منتقدان سینمایی خطاب به  سخنگوی وزارت ارشاد و واکنش حسین نوش آبادی نسبت به این صحبت ها، هستیم.

جواد یحیوی که از مجریان با سابقه صدا و سیماست بعد از اتفاقات پیش آمده در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ممنوع الفعالیت و ممنوع التصویر شد و در این مدت در عرصه تئاتر به فعالیت های خود ادامه می داد، حال با قرار گرفتن در مقابل لنز دوربین «آپاراتچی» اجرایی دیگر را به عنوان مجری در کارنامه کاری خود رقم می زند.

در این برنامه در بخش دیگری شاهد گپ و گفت این مجری با مسعود نجفی از روزنامه نگاران سینما و رئیس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران، هستیم که در خصوص پخش آگهی، تیزر و آنونس فیلم ها در شبکه GEM نقطه نظرات خود را ارائه کرده است.

814436317_158096
«آپاراتچی» با رویکرد پرداختن به اتفاقات و مسائل موسیقی از زاویه ای دیگر و به صورت بی پرده و شفاف هر هفته پنجشنبه شب ها ساعت 22 بر روی سایت آپارات قرار می گیرد و میزبان مخاطبان خود خواهد بود. حامد قشلاقی تهیه کننده، خسرو نقیبی سردبیر، جواد یحیوی مجری این برنامه هستند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?