نمایش«دیابولیک: رومئو و ژولیت» نوشته محمد چرمشیر و با کارگردانی آتیلا پسیانی از ۲۸ آذر در سالن استاد سمندریان
نوید محمد زاده با «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به روی صحنه می‌رود

نوید محمد زاده با «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به روی صحنه می‌رودReviewed by Khademi on Nov 29Rating:

هنردستان: تازه ترین اثر آتیلا پسیانی با بازی نوید محمد زاده در سالن استاد سمندریان به اجرا در می آید.

به گزارش هنردستان، نمایش«دیابولیک: رومئو و ژولیت» نوشته محمد چرمشیر و با کارگردانی آتیلا پسیانی، که از مهر ماه امسال تمرین های خود  را آغاز کرده بود، از ۲۸ آذر به روی صحنه می‌رود.

نوید محمد زاده، بازیگر خوش‌آتیه تئاتر و سینما، که سال گذشته برای بازی در فیلم «ابد و یک روز» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به دست آورد، ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی این نمایش است. آخرین حضور محمد زاده بر صحنه تئاتر، به اجرای نمایش‌های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی و «دکلره» به کارگردانی مشترک مهدی کوشکی و صحرا فتحی در اردیبهشت و خرداد امسال اختصاص داشت که هریک از این نمایش ها، با استقبال بالای مخاطبان مواجه شد.

عوامل دیگر این نمایش عبارتند از: بازیگران: فاطمه نقوی، ستاره پسیانى، خسرو پسیانى، بهرام افشاری، اصغر پیران، نوید جهانزاده، علیرضا حبیبى کسبى، روح الله حق گوى لسان، ناز شادمان، مهدى صدر، دایانا فتحى، تهیه کننده: پوپک کم گویان، مجرى طرح: صمد طالقانى، آهنگساز و طراحى صدا: بامداد افشار ، نوازنده  سازهاى الکترونیک: کاوه ستارى، نوازنده  نى انبان: امید سعیدى، نوازنده  ساز فرش: وحید خوشحال، مدیر تولید و دستیارکارگردان: امیر حسین دوانى، برنامه ریز: ستاره پسیانى، گروه کارگردانى: سیما خوشنویس و امین یزدانى نژاد، دستیار طراح صحنه و لباس: علیرضا حبیبی کسبی، گرافیک: پدرام تنعمى

پیش از این آتیلا پسیانی گفته بود که «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به نوعی شبیه و ادامه نمایش «متابولیک» است که قبلا در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر با حضور هنرمندانی چون فرهاد مهندس‌پور و بابک حمیدیان روی صحنه برده بود. پسیانی علاوه بر دغدغه کارگردانی این نمایش، قرار است که از ۳۰ آذر ماه در نمایش «باغبان مرگ» نیز بازی کند.

«دیابولیک: رومئو و ژولیت» از ۲۸ آذر تا ۳۰ دى ساعت ۲۰:۰۰، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود.

منبع: ایران تئاتر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?