طوفان مهردادیان در گفتگو با هنردستان:
نگارش گروهی باعث قدرت سینما و تئاتر ایران می شود

نگارش گروهی باعث قدرت سینما و تئاتر ایران می شودReviewed by مصطفی زبرجد on Nov 9Rating:

هنردستان: این روزها در سینما ضعف فیلمنامه و در تئاتر ضعف نمایشنامه وجود دارد که یکی از دلایل این ضعف، کار کردن فردی است در حالی که کار تیمی به مراتب بهتر است.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ طوفان مهردادیان بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نگارش در یک اثر گفت: این روزها در سینما ضعف فیلمنامه و در تئاتر ضعف نمایشنامه وجود دارد که یکی از دلایل این ضعف،فردی کار کردن است در حالی که کار تیمی به مراتب بهتر است.

وی در خصوص تاثیر تئاتر برسینما اظهار داشت: تئاتر تاثیر زیادی بر سینما داشته و در ادامه شاهد ملحق شدن بازیگران تئاتر به سینما و تلویزیون بودیم و پیوند این سه عرصه اتفاق خوبی است که البته در عرصه نویسندگی جا دارد اتفاق بهتری بیفتد.

55caf3ee50e08مهردادیان در ادامه به جشنواره فجر 34 اشاره و بیان کرد: «وارونگی» فیلم بهنام بهزادی که در آن بازی می‌کنم در جشنواره حضور دارد که به جهت دکوپاژ سنگین و متفاوت کنجکاو هستم و دوست دارم آن را ببینم اما برای جشنواره فجر نمی‏‌توانم پیش بینی داشته باشم.

این بازیگر در خصوص آینده فرهنگی ایران ادامه داد: به شخصه انسان خوش بینی هستم اما در بحث خرد و کلان اتفاقات بدی افتاده است. نمونه کوچک‏ این وضعیت شاید به کم کاری ها بستگی دارد همانگونه وقتی در خیابان قدم می‏‌زنید می‏‌بینیم که مردم به خود و هم نوع خود رحم نمی‏‌کنند و این در حالیست که این حد بی رحمی و دریدنِ همدیگر را در جاهای دیگر نمی‏‌بینیم.

طوفان مهردادیان گفت: علی عباسی در انجمن منتقدان و نویسندگان روی صحنه از همدلی و عمر کوتاه گفت و اینکه چرا با بغض و کینه با هم رفتار می‌کنیم. باید بگویم همدلی و دوستی در کنار هم و فرهنگ درست جامعه ریشه یابی وسیعی می‏‌خواهد که با حرف زدن فایده ندارد بلکه باید درمان شود.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

13 + پانزده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?