تینا پاکروان:
«نیمه شب اتفاق افتاد» در ارشاد است

«نیمه شب اتفاق افتاد» در ارشاد استReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 19Rating:

هنردستان: کارگردان فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» این اثر را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد داده و همچنان منتظر دریافت مجوز اکران است.

 به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ تینا پاکروان کارگردان سینما با اشاره به زمان اکران فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» که سال گذشته در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت اینگونه گفت: مدتی پیش فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کرد و همچنان منتظر پروانه نمایش هستم. البته با توجه به اتفاقاتی که این روزها در سینمای ایران رخ داد است، بررسی پروانه نمایش فیلم ها با دقت نظر بیشتری صورت می گیرد به همین دلیل زمان صدور پروانه نمایش فیلمها با تاخیر همراه است.

تینا پاکروان

تهیه کننده فیلم سینمایی «یحیی» ادامه داد: برنامه ریزی نهایی برای اکران این فیلم برای مهر ماه سال جاری و بعد از دهه اول محرم خواهد بود و امیدوارم بتواند در جذب مخاطب موفق باشد.

وی که پیش از این فیلم «خانوم» را کارگردانی کرده است درباره حضور جهانی این اثر خبر داد: فیلم سینمایی «خانوم» نیز در جشنواره «درون خانواده» سن پترزبورگ و در بخش مسابقه حضور دارد. این جشنواره به مسائل خانوادگی توجه ویژه ای دارد.

وی با اشاره به فعالیت های جدید خود در سینما تاکید کرد: در حال حاضر مشغول نگارش یک فیلمنامه جدید هستم که بعد از پایان نگارش پیش تولید آن را آغاز می کنم.

پاکروان در پایان گفت: مدتی است در حال رایزنی برای ساخت یک فیلم با موضوع دفاع مقدس هستم که البته چندان امیدوارم نیستم که بتوانم بودجه لازم برای ساخت این پروژه را به دست آورم. هرچند برای رایزنی به نهادهای مختلف سر زده ام که هنوز جواب قطعی از هیچ کدام از آنها نگرفته ام.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?