«هالووین مده‌آ» در صدر فهرست باکس‌آفیس

«هالووین مده‌آ» در صدر فهرست باکس‌آفیسReviewed by Khademi on Oct 24Rating:

هنردستان: کمدی «هالووین مده‌آ» به کارگردانی «تایلر په‌ری» با فروش ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار دلاری در رده نخست پرفروش‌ترین فیلم‌های این هفته فهرست باکس‌آفیس قرار گرفت.

به گزارش هنردستان؛ کمدی «هالووین مده‌آ» به کارگردانی «تایلر په‌ری» با فروش 27 میلیون و 600 هزار دلاری در رده نخست پرفروش‌ترین فیلم‌های این هفته فهرست باکس‌آفیس قرار گرفت.

هالووین مده‌آ

فیلم «جک ریچر: هرگز بازنگرد» با 23 میلیون دلار در جایگاه دوم ایستاد و «اویجا: منشا بدی» با 14 میلیون و 60 هزار دلار در رده سوم پرفروش‌های آمریکای شمالی قرار گرفت.

فیلم «حسابدار» با بازی «بن افلک» با 14 میلیون و 30 هزار دلار در رده چهارم و «دختری در قطار» با 7 میلیون و 300 هزار دلار در رده پنجم پرفروش‌های باکس‌آفیس ایستاد.

«خانه دوشیزه پرگرین مخصوص کودکان خاص» با 6 میلیون دلار، «ادامه با خانواده جونز» با 65 میلیون و 600 هزار دلار، «حالا چه» اثر کوین هارت با 4 میلیون و 110000 هزار دلار، «لک‌لک‌ها» با 4 میلیون و 85 هزار دلار، و «افق آب‌های عمیق» با 3 میلیون و 600 هزار دلار به ترتیب در رده‌های ششم تا دهم پرفروش‌ترین فیلم‌های این هفته باکس‌آفیس در آمریکای شمالی قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?