ساناز بیان خبر داد؛
«هتلی‌ها» از تئاتر فجر انصراف داد

«هتلی‌ها» از تئاتر فجر انصراف دادReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 1Rating:

هنردستان: ساناز بیان نمایشنامه‌ی «آبی مایل به صورتی» را سال آینده اجرا می‌کند.

به گزارش هنردستان این نویسنده که مدتی قبل نمایش «عامدانه‌، عاشقانه‌، قاتلانه» را بر صحنه داشت‌، گفت: «آبی مایل به صورتی» نام نمایشنامه‌ای است که قصد دارم سال آینده آن را به صحنه ببرم. این نمایش همانند «عامدانه‌، عاشقانه‌، قاتلانه» یک مستند اجتماعی است که البته تفاوت‌هایی با آن دارد، چرا که به صورت مستند داستانی روایت خواهد شد و مانند اثر قبلی با جزئیات دقیق مستندگونه نیست.

بیان افزود: علاوه‌بر این، نمایشنامه‌ «تهران مخوف» را هم در دست نوشتن دارم که نگارش آن تقریبا رو به پایان است.

او همچنین درباره نمایش «هتلی‌ها» که قرار بود به نویسندگی و کارگردانی او در جشنواره‌ی تئاتر فجر به صحنه برود، توضیح داد: با توجه به مسیر دشواری که یک متن باید طی کند تا پس از تایید اولیه، تمرین و بعد بازبینی شود، سپس بررسی صورت گیرد که آیا اجرای عمومی می‌گیرد یا خیر و نیز از آنجا که فرصت اجرای عمومی این نمایش به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ وجود داشت‌ تصمیم گرفتم از اجرای آن در جشنواره انصراف دهم تا آن را در سالن استاد سمندریان با کارگردانی حمیدرضا آذرنگ به صحنه ببریم.

«هتلی‌ها» روایت جهان امروز سرگردانی‌هاست که به نویسندگی ساناز بیان و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در سالن استاد سمندریان روی صحنه است.

در این نمایش حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی، سام کبود وند، بهاره کیان افشار، آیه کیان پور، ستایش محمودی و آناهیتا همتی به ایفای نقش می‌پردازند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?