«هلن میرن» به جمع بازیگران «سریع و خشن 8» پیوست

«هلن میرن» به جمع بازیگران «سریع و خشن 8» پیوستReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 17Rating:

هنردستان: «هلن میرن» بازگر کهنه‌کار و برنده اسکار انگلیسی به عنوان جدیدترین بازیگر قسمت جدید فیلم اکشن و هیجانی «سریع و خشن» انتخاب شد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ پس از «چارلیز ترون» که برای ایفای نقش منفی در قسمت جدید فیلم «سریع و خشن» انتخاب شد، «هلن میرن» دیگر بازیگر برنده اسکار نیز به هشتمین قسمت ار این مجموعه فیلم پرفروش اضافه شد.

این اولین حضور «هلن میرن» در یک فیلم اکشن پس از فیلم  دوقسمتی «رد» محسوب می‌شود که در آن در کنار «بروس ویلس» مقابل دوربین رفته بود.

«میرن» برای ایفای نقش در فیلم‌های «دیوانگی پادشاه جورج» (1994)،‌ «گاسفورد پارک» (2001) و «آخرین ایستگاه»(2009) نامزد جایزه اسکار شد و در سال 2006 برای بازی در نقش ملکه انگلستان در فیلم «ملکه» موفق به کسب جایزه اسکار شد.

هلن میرن

وی دوبار موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن شد و در جوایز بافتا، جشنواره‌ی فیلم رم، جشنواره‌ی مسکو، سانتا باربارا و ونیز نیز به عنوان بهترین بازیگر انتخاب شده است.

این بازیگر سرشناس برای بازی در فیلم «هیچکاک» در نقش همسر «آلفرد هیچکاک» نامزد دریافت جایزه از گلدن گلوب و اتحادیه بازیگران سینمایی آمریکا شد.

فیلمبرداری جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های اکشن و هیجانی «سریع و خشن» به کارگردانی «گری گِری» از تابستان امسال آغاز می‌شود و برای اکران عمومی در 14 آوریل 2017 برنامه‌ریزی شده است و در آن «وین دیزل»، «دواین جانسون»، «تیرس گیبسون» و «مایکل رودریگوئز» نقش‌های خود را در قسمت جدید نیز تکرار می‌کنند.

قسمت هفتم از سری فیلم‌های اکشن و هیجانی «سریع و خشن» در سال 2015 به فروش 1/51 میلیارد دلار دست یافت تا عنوان پنجم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما را به نام خود ثبت کند.

به گزارش گاردین، مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» تا کنون به مجموع فروش بیش از 3.9 میلیارد دلار در گیشه جهانی دست یافته است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?