سید ضیا‌ءالدین دری :
همان قدر که بنیاد سینمایی فارابی حیثیت مارا برد بس است

همان قدر که بنیاد سینمایی فارابی حیثیت مارا برد بس استReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 11Rating:

هنردستان: سید ضیاءالدین دری درباره پیدا کردن سرمایه گذار برای ساخت «پهلوان خشمگین» گفت: در حال تلاش هستیم که بتوانیم سرمایه‌گذار پیدا کنیم.

 به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ سید ضیاءالدین دری درباره جدیدترین اقدامی که برای ساخت فیلمنامه «پهلوان خشمگین» کرده است گفت: در حال حاضر اتفاق ویژه‌ای در روند ساخت این فیلمنامه نیفتاده است و در تلاش هستیم تا بتوانیم سرمایه‌گذار پیدا کنیم و بتوانیم هرچه سریع تر وارد پروسه تولید فیلم شویم. اگر امروز سرمایه گذار پیدا شود یک ماه دیگر این پروژه سینمایی به مرحله فیلمبرداری خواهد رسید.
سید ضیا الدین دری

دری در ادامه با انتقاد از عملکرد بنیاد سینمایی فارابی و پیدا کردن سرمایه گذار گفت: ما نمی‌توانیم گدایی کنیم همان اندازه که بنیاد سینمایی فارابی حیثیت مارا برد بس است! اگر سرمایه گذار علاقه‌مند بود فیلم را می‌سازیم اگر هم نبود نخواهیم ساخت. با این عادت‌هایی که پیدا شده است، همه می‌روند قسم می‌خورند تا سرمایه‌گذار پیدا کنند اما ما نمی‌توانیم چنین کاری انجام دهیم و فیلم بسازیم نمی‌توانم بگویم «آقا توروخدا تورو حضرت عباس پول بده ما فیلم بسازیم»

کارگردان فیلم سنیمایی «سینما سینماست» در ادامه صحبت‌هایش گفت: قصه این فیلمنامه داستان واقعی سرگذشت یک پهلوان ایرانی است که در شصت سال پیش در تهران قدیم روایت می‌شود. تمام ماجرا در تهران قدیم روایت می‌شود چرا که کاراکتر مورد نظرمان اصالت تهرانی دارد

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?