همای در آمریکا
تور کنسرت‌های خواننده گروه ˝مستان˝ اواخر آبان در ایالت‌های مختلف آمریکا برگزار خواهد شد

تور کنسرت‌های خواننده گروه ˝مستان˝ اواخر آبان در ایالت‌های مختلف آمریکا برگزار خواهد شدReviewed by لیلا فتح الله پور on Oct 26Rating:

به گزارش هنردستان: پرواز همای بعد از برگزاری تورهای تهران و شهرستان به زودی در ادامه این برنامه به آمریکا سفر خواهد کرد.

این کنسرت‌ها از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا آذرماه ادامه پیدا خواهد کرد. همای با همراهی گروه خود یعنی “مستان” در این اجراها حضور پیدا خواهند کرد.

این خواننده روز 12 نوامبر مصادف با 22 آبان ماه ساعت 20 در ایالت سن متیو در سالن هنرهای صحنه‌ای، 13 نوامبر مصادف با 23 آبان ماه ساعت 19:30 در ایالت سن دیگو در سالن موزه هنرهای معاصر، 26 نوامبر مصادف با 6 آذرماه ساعت 20 در ایالت ایروان (کالیفرنیا) سالن تئاتر بارکلی و 27 نوامبر مصادف با 7 آذرماه ساعت 19 ایالت لس آنجلس سالن قصر تئاتر روی صحنه خواهد رفت.

همای در این کنسرت قطعاتی را مانند بنام یزدان، گمنام، مادر، بی‌کَس، مه‌پاره، در شب گیسوان تو، دیوانه‌تری، گرگِ درون، عیب رندان، من که می‌میرم و سرزمین بی‌کران را اجرا می‌کند.

این خواننده گیلانی همراه با رهبر ارکستر ایتالیایی انریکو جرولا در این کنسرت‌ها حضور پیدا خواهند کرد.
در این کنسرت‌ها علاوه بر پرواز همای به عنوان خواننده، آهنگساز، شاعر و رهبر ارکستر، میلاد علی‌پور (تار)، مسلم علی‌پور (کمانچه)، محمد نوذری (سنتور)، پاشا هنجی و سعید فهیمی (نی)، اسفندیار شهمیر (نی و دف)، پیمان خازنی (بم‌ساز) و حمیدرضا یوسفی (تنبک و جیمبی)، اعضای گروه “مستان” را تشکیل می‌دهند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?