«هم‌قصه» امشب میزبان عکاس بنگلادشی است

«هم‌قصه» امشب میزبان عکاس بنگلادشی استReviewed by Khademi on Aug 30Rating:

هنردستان: شهید العالم عکاس بین‌المللی بنگلادشی، مهمان پنجمین قسمت از برنامۀ «هم‌قصه» است که امشب ۹ شهریور ساعت ۲۳:۱۵ از شبکۀ یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ شهید العالم عکاس بین‌المللی بنگلادشی مهمان پنجمین قسمت از برنامۀ «هم‌قصه» است و داستان سفری را روایت می‌کند که باعث شد از یک دانشجویی رشتۀ بیوشیمی که برای گذراندن زندگی مجبور بود کارگری کند، به عکاسی بین‌المللی تبدیل شود. این برنامه امشب سه‌شنبه ۹ شهریور ساعت ۲۳:۱۵ از شبکۀ یک سیما پخش می‌شود.

 

هم قصه

شهید العالم تاکنون برگزیده و داور جشنواره‌های مختلف بین‌المللی از جمله «وردپرس فوتو» بوده است. او که در رشتۀ بیوشیمی مدرک دکتری از لندن گرفته برای رسیدن به اهداف خود، بیوشیمی را رها کرده و به سراغ عکاسی با موضوع عدالت اجتماعی رفته و نام و آوازه‌ای جهانی کسب کرده است. شهید العالم با حضور در برنامه «هم‌قصه»، داستان سفری را روایت می‌کند که باعث شد، به صورت اتفاقی عکاس شود و مدیران جشنوارۀ عکس «وردپرس‌ فوتو» را که یکی از معتبرترین جشنواره‌های عکاسی است، مجبور کند تا جشنواره را به کشور فقیر بنگلادش بیاورند.

قسمت پنجم برنامۀ «هم‌قصه» بنا بود دو هفتۀ قبل پخش شود که به دلیل تقارن با هفتۀ دولت و ویژه‌برنامه‌های دولت در شبکۀ یک سیما، پخش آن به تعویق افتاد.

«هم‌قصه» عنوان برنامه‌ای است که در هر قسمت با مهمانی غیرایرانی به گفتگو می‌نشیند و داستان زندگی او را که درون‌مایه‌ای انسانی دارد، روایت می‌کند. این برنامه سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکۀ یک سیما پخش می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?