سینما - هنردستان Back to Top

حسینی نامی: فیلم کوتاه در مقایسه با فیلم بلند ماهیت هنرمندانه‌تری دارد

منتشر شده در چهارشنبه, 02 بهمن 1398 15:06 چاپ

سید وحید حسینی نامی کارگردان فیلم کوتاه "کل به جزء" در گفت‌وگو باهنرآنلاین درباره اکران این فیلم در گروه هنر و تجربه گفت: اولین بار نیست که فیلمی به کارگردانی من در هنر و تجربه اکران می‌شود. فیلم کوتاه قبلی من، "خاطرات مخدوش یک دریاچه" نیز در سال 94 در همین گروه اکران شد.

ادامه مطلب...

خمسه، هاشمی، گلچین و مظلومی به "شام ایرانی" پیوستند

منتشر شده در چهارشنبه, 02 بهمن 1398 15:04 چاپ

در حالی که گروه اول خانم‌های بازیگر شرکت‌کننده در رئالیتی شو "شام ایرانی" ازجمله سیما تیرانداز، شبنم قلی‌خانی و مارال فرجاد مهمان جولیا بازیگر آذربایجانی در باکو هستند و ضبط برنامه در این کشور ادامه دارد، بازیگران تازه‌ای برای فصل‌های بعدی مجموعه به آن پیوستند.

ادامه مطلب...

ما دنبال تاریخ‌نگاری نبودیم / نام فیلم پیشنهاد بهروز افخمی بود / روایت عبدالرضا نعمت‌الهی از مستند "مهدی عراقی را بکش!"

منتشر شده در سه شنبه, 01 بهمن 1398 17:14 چاپ

مستند "مهدی عراقی را بکش!" روایتی است از زندگی و زمانه شهید مهدی عراقی از یاران امام راحل (ره) که در چهار فصل موضوعی مجزا به مرور خاطرات، روایات و وقایع مؤثر حادث‌شده در زندگی او می‌پردازد؛ از نحوه ارتباط و آشنایی او با شهید نواب صفوی گرفته تا حضور پررنگش در نوفل‌لوشاتو و همراهی پیوسته با امام خمینی (ره) در سال‌های پیش و پس از وقوع انقلاب اسلامی.

ادامه مطلب...

پوستر فیلم "آتابای" را ببینید

منتشر شده در سه شنبه, 01 بهمن 1398 17:11 چاپ

فیلم سینمایی "آتابای" پنجمین ساخته نیکی کریمی،  امسال در بخش سودای سیمرغ به رقابت می‌پردازد و کریمی تنها  فیلمساز زنی است که در سی و‌ هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از155