سینما - هنردستان Back to Top

تدارک شبکه مستند برای نوروز / از مستندهای پرطرفدار حیات وحش و فوتبال تا سنت‌های اصیل ایرانی

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 17:15 چاپ

به گزارش هنردستان سید سلیم غفوری مدیر شبکه مستند سیما در تشریح برنامه‌های نوروزی این شبکه گفت: تعطیلات نوروز فرصت بسیار خوبی است که مخاطبان سینمای مستند با دقت بیشتری به دیدن فیلم و مجموعه‌های مستند بپردازند. علاوه بر این با شیوع ویروس کرونا در کشورمان و درخواست اکید مسئولان مبنی بر این که در خانه بمانیم شرایط ویژه‌ای فراهم شده است که سینمای مستند بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و مستندهای جذابی را از رسانه ملی به نمایش درآوریم. در این راستا، شبکه مستندسیما تولیدات جدیدی را ارائه کرده است که در روزهای منتهی به نوروز و در این ایام به روی آنتن خواهد رفت. این تولیدات توسط کارگردانان بسیار خوب سینمای مستند که در سالیان گذشته نیز آثار فاخری را تولید کردند ساخته شده است.

ادامه مطلب...

اکانت شبکه اشاره رایگان شد / ویژه برنامه‌هایی برای ناشنوایان در ایام قرنطینه خانگی

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 11:20 چاپ

سرویس سینمایی هنردستان: شبکه اشاره از تیرماه با هدف خدمت‌رسانی به خانواده بزرگ ناشنوایان در بستر اینترنت فعالیت خود را آغاز کرد. بهزاد بیک‌وردی مدیر این شبکه از تولید برنامه‌های گفت‌وگومحور و همچنین پخش هشت ساعت برنامه در روز تا پایان سال خبر داد که بخشی از آن به تولید برنامه‌های ویژه نوروز اختصاص داشت.

ادامه مطلب...

"گربه‌ها" فاتح چهلمین دوره جوایز تمشک طلایی شد / جایزه بدترین بازیگر مرد برای جان تراولتا

منتشر شده در سه شنبه, 27 اسفند 1398 17:06 چاپ

سرویس سینمایی هنردستان: برگزارکنندگان جوایز سالانه تمشک طلایی که نوعی با شوخی با جوایز اسکار است و هر سال بدترین‌های هالیوود را انتخاب می‌کند، دوشنبه‌شب به‌وقت ایران اسامی برنده‌های چهلمین دوره جوایز خود را اعلام کردند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از170