مد و لباس - هنردستان Back to Top

مد و لباس در هفته‌ای که گذشت | آغاز جشنواره فجر و درگذشت نیروی فعال کارگروه

منتشر شده در پنج شنبه, 30 بهمن 1399 13:12 چاپ

آغاز به کار دهمین جشنواره مد و لباس فجر و درگذشت مهدی اسماعیلی مسئول دبیرخانه جشنواره و مسئول بخش علمی، دانشگاهی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از اهم اخبار هفته گذشته بود.

ادامه مطلب...

جای خالی موزه لباس اقوام در فهرست موزه‌های تأسیس‌شده

منتشر شده در یکشنبه, 19 بهمن 1399 15:09 چاپ

به گفته حسن روحانی رئیس جمهور، طی سال‌های فعالیت این دولت در بخش میراث‌فرهنگی، ۲۰۳ موزه افتتاح شده اما همچنان خلاء موزه لباس اقوام ایرانی با دارا بودن تمام جنبه‌های استراتژیک فرهنگی، هنری، اقتصادی و اجتماعی احساس می‌شود.

ادامه مطلب...

مد و لباس در هفته‌ای که گذشت / رسیدن سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان به ایستگاه پایانی و معرفی دبیر دهمین جشنواره مد و لباس فجر

منتشر شده در پنج شنبه, 09 بهمن 1399 21:25 چاپ

پرونده سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان این هفته بسته شد و صدیقه پاک‌بین از چهره‌های پیشکسوت حوزه مد و لباس به سمت دبیری دهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر منصوب شد.

ادامه مطلب...

برنامه‌های موسسه روحی برای سال آینده

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 11:22 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان علی روحی مدیرعامل موسسه روحی درباره فعالیت‌های این موسسه در سال 98 به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: امسال برای ما بسیار پربار بود. از آنجا که تست آمادگی کنکور کارشناسی ارشد را برگزار می‌کنیم، امسال شاهد قبولی یک سری از بچه‌ها با رتبه‌های عالی بودیم. ما امسال کارگاه‌هایمان را تجهیز کردیم و یک سری دوره هم به دوره‌های گذشته خودمان اضافه کردیم.

ادامه مطلب...

جستجوی لهجه و گویش در زبان لباس

منتشر شده در سه شنبه, 27 اسفند 1398 17:08 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان: آلیسون لیوری نویسنده آمریکایی کتابی دارد با عنوان "زبان لباس". او در ابتدای کتاب خود می‌نویسد: برای اینکه لباس‌ها زبان مخصوص خود را شکل دهند، باید واژگان و دستور زبان مختص خود را داشته باشند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از106