مد و لباس - هنردستان Back to Top

برنامه‌های موسسه روحی برای سال آینده

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 11:22 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان علی روحی مدیرعامل موسسه روحی درباره فعالیت‌های این موسسه در سال 98 به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: امسال برای ما بسیار پربار بود. از آنجا که تست آمادگی کنکور کارشناسی ارشد را برگزار می‌کنیم، امسال شاهد قبولی یک سری از بچه‌ها با رتبه‌های عالی بودیم. ما امسال کارگاه‌هایمان را تجهیز کردیم و یک سری دوره هم به دوره‌های گذشته خودمان اضافه کردیم.

ادامه مطلب...

جستجوی لهجه و گویش در زبان لباس

منتشر شده در سه شنبه, 27 اسفند 1398 17:08 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان: آلیسون لیوری نویسنده آمریکایی کتابی دارد با عنوان "زبان لباس". او در ابتدای کتاب خود می‌نویسد: برای اینکه لباس‌ها زبان مخصوص خود را شکل دهند، باید واژگان و دستور زبان مختص خود را داشته باشند.

ادامه مطلب...

نگاهی به حواشی و رخدادهای عرصه مد و لباس در سال 98 / از تصویب پنج فصل سند عفاف و حجاب کشور تا تأثیرات کرونا بر صنعت پوشاک

منتشر شده در دوشنبه, 26 اسفند 1398 14:34 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان: سال 1398 با تمام فراز و نشیب‌هایش به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. این سال برای اهالی مد و لباس هم سالی پرحاشیه بود. در این مجال به مرور مهم‌ترین رخدادهای هنر صنعت پوشاک در سالی که گذشت، می‌پردازیم.

ادامه مطلب...

ضرغامی‌مهر: زمینه همکاری انجمن پوشاک مدارس با سایر حوزه‌ها فراهم شده است

منتشر شده در یکشنبه, 25 اسفند 1398 15:45 چاپ

سرویس مد و لباس هنردستان: فرشته ضرغامی‌مهر از فعالان حوزه مد و لباس و عضو هیئت‌مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس با اشاره به انجام برخی اقدامات مقدماتی و برنامه‌ریزی جامع برای فعالیت زیربنایی و هدفمند در این انجمن به خبرنگار هنرآنلاین گفت: تقسیم وظایفی در این انجمن به‌صورت تخصصی شکل‌گرفته است و دوستان همکار نسبت به انجام سلسله اقداماتی به‌منظور ورود همه‌جانبه در خصوص ساماندهی شرایط حاکم بر طراحی و تولید پوشاک مدارس توجیه شده‌اند. با این ‌وجود شرایط برای همکاری با سایر حوزه‌ها در روند اجرایی برنامه‌های انجمن نیز فراهم شده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از105