مد و لباس - هنردستان Back to Top

فیلی: جوانان فریب مارک‌های خارجی را نخورند

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 10:21 چاپ

هنردستان : محمد فیلی بازیگر پیشگسوت می‌گوید اینکه می‌شنویم تولیدکننده ایرانی مجبور است برای جلب توجه مشتری خود از مارک‌های خارجی بر روی لباس ایرانی استفاده کند باعث تأسف بسیار است.

کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی با شعارهایی همچون "خرید پوشاک ایرانی، تحقق اقتصاد مقاومتی" طی سال جاری توانسته است طیف گستردهای از جامعه را برای خرید پوشاک ایرانی ترغیب و تشویق کند. این در حالی است کهدر کشور توان و امکان تولید پوشاک با قیمت و کیفیت مناسب را داریم و نباید اجازه واردات به محصولات خارجی داد.

ادامه مطلب...

انتشار فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان

منتشر شده در چهارشنبه, 04 مرداد 1396 15:47 چاپ

هنردستان : فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منتشر شد.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان، به همت بنیاد ملی مدو لباس کشور و انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

تلاش "شهرزاد" برای مدسازی در عرصه زیورآلات

منتشر شده در دوشنبه, 02 مرداد 1396 17:01 چاپ

هنردسنان : این که یک سریال بتواند مدسازی کند، در همه جای جهان مرسوم بوده و تلاش تولیدکنندگان سریال "شهرزاد" برای برداشتن چنین گام هایی ستودنی است.

بخش فروشگاه محصولات جانبی سایت رسمی "شهرزاد" نمونه زیورآلات بازیگر نقش اول سریال را برای فروش در نظر گرفته است.مرغ آمین؛ عنوانی که در همان سری نخست آخرین اثر حسن فتحی به عنوان نمادی برای استجابت دعا بر روی گردنبند شهرزاد نقش بست و خیلی زود نمونه های مشابه آن در بازار رسمی و غیررسمی زیورآلات یافت شد.

ادامه مطلب...

انتشار فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر

منتشر شده در دوشنبه, 01 آبان 1396 16:25 چاپ

به گزارش هنردستان: این فراخوان در بخش‌های طراحی لباس، طراحی پارچه، طراحی جواهرات و زیورآلات، طراحی کیف و کفش و... منتشر شده است.

فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.

ادامه مطلب...

اعلام سرفصل‌های کارگاه‌های آموزشی در بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

منتشر شده در شنبه, 27 بهمن 1397 13:33 چاپ

به گزارش هنردستان بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در حالی به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود که شاهد حضور استادان دانشگاه‌های ایتالیایی و فرانسوی باهدف نگاهی نو به بازارهای جهانی است.

برپایی تور نمایشگاهی آموزشی چابهار و مسابقه از ایده تا اجرا از اهم ویژه‌برنامه‌های بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره بوده که حاکی از برپایی کرسی دانشگاه‌های برارا، میلان فشن و مدآرت در ایران و شامل جزئیات دوره‌های آموزشی بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از78