Back to Top

فیلی: جوانان فریب مارک‌های خارجی را نخورند

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 10:21 چاپ

هنردستان : محمد فیلی بازیگر پیشگسوت می‌گوید اینکه می‌شنویم تولیدکننده ایرانی مجبور است برای جلب توجه مشتری خود از مارک‌های خارجی بر روی لباس ایرانی استفاده کند باعث تأسف بسیار است.

کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی با شعارهایی همچون "خرید پوشاک ایرانی، تحقق اقتصاد مقاومتی" طی سال جاری توانسته است طیف گستردهای از جامعه را برای خرید پوشاک ایرانی ترغیب و تشویق کند. این در حالی است کهدر کشور توان و امکان تولید پوشاک با قیمت و کیفیت مناسب را داریم و نباید اجازه واردات به محصولات خارجی داد.

ادامه مطلب...

انتشار فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان

منتشر شده در چهارشنبه, 04 مرداد 1396 15:47 چاپ

هنردستان : فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منتشر شد.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان، به همت بنیاد ملی مدو لباس کشور و انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

تلاش "شهرزاد" برای مدسازی در عرصه زیورآلات

منتشر شده در دوشنبه, 02 مرداد 1396 17:01 چاپ

هنردسنان : این که یک سریال بتواند مدسازی کند، در همه جای جهان مرسوم بوده و تلاش تولیدکنندگان سریال "شهرزاد" برای برداشتن چنین گام هایی ستودنی است.

بخش فروشگاه محصولات جانبی سایت رسمی "شهرزاد" نمونه زیورآلات بازیگر نقش اول سریال را برای فروش در نظر گرفته است.مرغ آمین؛ عنوانی که در همان سری نخست آخرین اثر حسن فتحی به عنوان نمادی برای استجابت دعا بر روی گردنبند شهرزاد نقش بست و خیلی زود نمونه های مشابه آن در بازار رسمی و غیررسمی زیورآلات یافت شد.

ادامه مطلب...

انتشار فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر

منتشر شده در دوشنبه, 01 آبان 1396 16:25 چاپ

به گزارش هنردستان: این فراخوان در بخش‌های طراحی لباس، طراحی پارچه، طراحی جواهرات و زیورآلات، طراحی کیف و کفش و... منتشر شده است.

فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.

ادامه مطلب...

هادی احمدپور: نساجی ایران به فناوری‌های نانو و ضد حریق مجهز است

منتشر شده در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 12:58 چاپ

به گزارش هنردستان: هادی احمدپور از مدیران کارخانه فاستونی پشم بافی آسیا درباره شرایط حاکم بر صنعت نساجی ایران گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای پیشرفت علم در عرصه نساجی، ورود فناوری نانو به این حوزه بود که خوشبختانه کشور ما نیز از این مهم به دور نماند و کارخانه های نساجی برای ورود آن به حوزه کاری خود از هیچی تلاشی فروگذار نبودند.

او با اشاره به اینکه در صنعت نساجی، فناوری نانو بیشتر به منظور تولید مواد جدید، بهبود خواص مواد موجود و ارتقا کیفیت محصولات به کار گرفته می شود اظهار داشت: تحولاتی که طی سال‌های اخیر در صنعت نساجی ایران  ایجاد شده است تا اندازه بسیاری به خواص الیاف، پایداری و مقاومت آن ها در برابر شستشو و خشک شدن وابسته است و به جرأت می‌توان گفت صنعت نساجی در ایران به تمام فناوری‌های نوین این عرصه همچون نانو و ضد حریق مجهز است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از64