در شبکه چهار سیما؛
«هنرنامه» با آیتم های جدید می‌آید

«هنرنامه» با آیتم های جدید می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 27Rating:

هنردستان: سری جدید برنامه تخصصی «هنرنامه» به تهیه کنندگی محمدعلی بازی از هفته آینده با اضافه شدن آیتم های جدید از شبکه چهار سیما پخش می شود.

1866465

به گزارش هنردستان به نقل از مهر محمدعلی بازی تهیه کننده برنامه «هنرنامه» گفت: در حال حاضر مراحل آخر تولید سری دوم این برنامه را سپری می کنیم که هفته جاری ۲۶ قسمت آن به پایان می رسد و از هفته آینده سری سوم روی آنتن می رود.

وی افزود: طی تعاملی که با شبکه داشتیم در نظر داریم آیتم هایی را به بخش های قبلی این برنامه اضافه کنیم و معرفی کتاب های تخصصی تجسمی و رفتن به شهرستان ها و پوشش اتفاقاتی که خارج از شهر تهران می افتد در «هنرنامه» می گنجانیم.

بازی درباره تعداد و طیف مخاطبان این برنامه بیان کرد: خوشبختانه تعداد مخاطبان از روز اول تا کنون رشد خوبی داشته و از همه مهمتر اینکه مخاطبان ما کسانی هستند که خودشان در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت می کنند. علاوه بر این «هنرنامه» مورد توجه دانشجویان نیز قرار گرفته و استقبال خوبی را از سوی آنها شاهد هستیم.

این تهیه کننده اشاره کرد: «هنرنامه» اولین برنامه تخصصی در حوزه هنرهای تجسمی است که روی آنتن تلویزیون می رود و از حیث موضوع چون نمایشگاه ها و سوژه های ما تایید شده از سمت نهادهای دولتی هستند ما تا کنون هیچ محدودیت و ممیزی نداشتیم.

«هنرنامه» در دو فصل گذشته به بررسی رویدادهای هنرهای تجسمی، نقد آثار و جریان های روز ادبی وهنری، معرفی آثار سینمای هنر و تجربه و سرکشی به گالری ها و نمایشگاه های عکس و نقاشی و … پرداخته است.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی بازی با اجرای مهسا ملک مرزبان، جمعه ها ساعت ۲۲ و تکرار آن شنبه ۱۰ صبح از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?