«هنرنامه» نگاهی متفاوت به هنر‌های تجسمی

«هنرنامه» نگاهی متفاوت به هنر‌های تجسمیReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 13Rating:
هنردستان: برنامه «هنرنامه» با حضور چند منتقد به اطلاع‌رسانی و نقد هنرهای تجسمی و بررسی کتاب‌های جدید در این زمینه می‌پردازد.
1000
به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد علی بازی تهیه کننده تلویزیون در خصوص برنامه «هنرنامه» گفت: برنامه «هنرنامه» برنامه‌ای از گروه ادب و هنر شبکه 4 است که با حضور چند منتقد به اطلاع‌رسانی و نقد هنرهای تجسمی نقاشی، عکاسی و خوشنویسی می‌پردازیم.
همچنین علاوه بر هنرهای تجسمی فیلم‌های گروه هنر و تجربه را بررسی و  کتاب‌های جدید هنرهای تجسمی را نیز ارائه کرده و با نویسندگان این کتاب‌ها گفتگو خواهیم کرد.
وی در خصوص هدف برنامه مطرح کرد: هدف اصلی برنامه نقد هنرهای تجسمی روز است «هنرنامه» ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن را که در هنر روز جریان دارد، همچنین پوشش هنر ایرانی را در خود جای داده است.
تهیه کننده «هنرنامه» ادامه داد: در سینما هنر و تجربه به دنبال فیلم‌های گیشه‌ای نیستیم بلکه با فیلم‌های مفهومی و دارای مخاطب خاص می‌پردازیم.
وی مطرح کرد: با نزدیک شدن با ماه محرم و صفر نمایشگاه‌ها و گالری‌هایی که به مناسبت این ایام خاص فعالیت می‌کنند را پیگیری می‌کنیم.
محمد علی بازی در خصوص جایگاه هنرهای تجسمی اظهار داشت: در حال حاضر هنر تجسمی با توجه به افزایش دانشگاه‌ها در این زمینه و استعداد جوانان فراگیر شده است و به طبع افزایش تعداد هنرمندان و افراد با استعدادی زیادی را می‌بینیم.
وی ادامه داد: «هنرنامه» می‌تواند به معرفی آثار هنری کمک زیادی کند چرا که در تلویزیون برنامه‌ای که بتواند آثار را نقد و بررسی کند نداشته‌ایم با وجود این برنامه‌ها خود هنرمندان نقطه ضعف‌های خود را شناخته و می‌تواند چشم‌اندازی برای بقیه هنرمندان جوان باشد.
محمد علی‌ بازی خاطرنشان کرد: از ابتدا قرار بود در گروه هنر و ادب شبکه 4 استانداردهایی را تعیین کنیم که ترکیبی از نمایشگاه‌ها و گالری‌های معتبر از هنرمندانی که سال‌ها شناخته‌ شده‌اند و همچنین جوانان که استعداد دارند در برنامه باشند.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

17 − 14 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?