دو هنرمند سینما در گفتگوی اختصاصی با هنردستان:
هنر و تجربه و عوامل ارزشمند نقطه قوت «بهمن» هستند

هنر و تجربه و عوامل ارزشمند نقطه قوت «بهمن» هستندReviewed by مصطفی زبرجد on Jan 6Rating:

هنردستان: مصطفی زبرجد/ این روزها فیلم بهمن در آستانه اکران قرار دارد و پیش بینی می شود که در اکران مخاطب خود را داشته باشد به همین جهت گفتگویی با کارگردان این اثر و یکی از هنرمندان سینما در خصوص این فیلم ترتیب داده ایم.

اگر معتمد آریا نبود بهمن ساخته نمی شد

مرتضی فرشباف کارگردان سینما در خصوص فیلم «بهمن» گفت: برای من همکاری با عوامل خوب به عنوان انتخاب های اول یک شانس بسیار عالی به حساب می آید که باعث خوشحالی من است و امیدوارم مردم فیلم را دوست داشته باشند.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر خانم معتمد آریا قبول متقاعد نمی شدند که در این فیلم بازی کنند شاید بهمن ساخته نمی شد چرا که این فیلم براساس توانایی های ایشان ساخته شد.

کارگردان «سوگ» در خصوص سینمای هنر و تجربه که فیلم «بهمن» نیز قرار است در آن اکران شود اظهار کرد: این سینما تا کنون موفق بوده و بسیاری از فیلمسازان که سالهاست سعی می‏کنند فیلمهایشان در اکران بیمار سینمای بدنه شانسی برای اکران پیدا کنند می توانند این شانس را با سینمای هنر و تجربه پیدا و فیلمهایشان را با مردم تقسیم کنند.

فرشباف گفت: سینمای هنر و تجربه یک نفس است برای اینکه خیلی از فیلمسازان تجربه اکران کردن فیلمهایشان را به دست بیاورند و برای ادامه راه انرژی بگیرند.

بهمن با مدیوم سینما ساخته شده است

سهیلا گلستانی بازیگر و کارگردان سینما در خصوص فیلم بهمن گفت: این فیلم با مدیوم سینما ساخته شده است و با فیلمهای حال حاضر سینما که بیشتر به تلویزیون نزدیک هستند متفاوت است بنابراین مخاطب خاص خود را دارد. صرف نظر از نظرات موافق و مخالفی که ممکن است این فیلم داشته باشد حتما ارزش دیدن روی پرده را دارد.

وی افزود: امیدوارم با شرایطی که هنر و تجربه برای اکران فیلمها فراهم می کند بستر مناسبی برای دیدن این فیلم اتفاق بیفتد. این فیلم نقاط قوت بسیاری دارد که امیدوارم دیده شود.

کارگردان «دو» در ادامه اظهار کرد: مرتضی فرشباف تجربه قبلی خوبی داشته و با این پشتوانه فیلم بهمن را ساخته است. خانم معتمد آریا هم بازی بسیار درخشانی در این فیلم داشتند.

گلستانی گفت: سخت است که بازیگری بعد از سالها کار و شناخته شدن برای تماشاگرش بتواند لحظات جدیدی را خلق کند که خانم معتمد آریا در این فیلم با نقشی که ایفا کردند این کار را انجام دادند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

20 + 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?