بازیگر اولین فیلم با موضوع مدافعان حرم عنوان کرد:
«هنگامه» هدیه ما به خانواده شهدا و مدافعین حرم است

«هنگامه» هدیه ما به خانواده شهدا و مدافعین حرم استReviewed by مصطفی زبرجد on May 20Rating:

هنردستان: امید ایمانی گفت:«هنگامه» هدیه ما به خانواده شهدا و مدافعین حرم است و همین دلگرمی ما را مجاب کرد بهتر و بهتر این کار را به ثمر برسانیم.

هنردستان: امید ایمانی درباره بازی در فیلم «هنگامه» گفت: وقتی برای حضور در این فیلم از من دعوت شد ابتدا فیلمنامه را خواندم. با گروه سازنده این فیلم قبلا آشنا نبوده ام اما با خانم طهماسبی در گزارش یک جشن ابراهیم حاتمی کیا همکاری داشتم. متوجه شدم که گروهی معتقد هستند و دغدغه شان شهدای مدافع حرم است.

Hengameh

ایمانی افزود: بعضی از کارها هستند که صرفا اعضای آن می خواهند به خصوص از لحاظ مالی ساخته شود اما «هنگامه» می خواست حرفی بزند و فکر می کنم این حرف زده شد.

بازیگر اولین فیلم با موضوع مدافعان حرم در خصوص همکاری با این تیم بیان کرد: خیلی خوشحالم که با این دوستان کار کردم. بار اصلی فیلم روی دوش من و خانم طهماسبی بود اما سختی نکشیدیم. با وجود شرایط آب و هوایی بد و روزهای سرد در زمستان سال گذشته و به ویژه شب کار بودن و یخ زدن تا صبح، اما دل همه ما گرم بود چون می دانستیم خروجی کار خیلی خوب خواهد بود.

ایمانی در پایان گفت: این هدیه ما به خانواده شهدا و مدافعین حرم است و همین دلگرمی ما را مجاب کرد بهتر و بهتر این کار را به ثمر برسانیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?