پس از سه سال؛
هوشنگ مرادی کرمانی به تلویزیون می‌آید

هوشنگ مرادی کرمانی به تلویزیون می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 26Rating:

هنردستان: هوشنگ مرادی کرمانی پس از سه سال با برنامه «الف» به تلویزیون می‌آید.

39672_777

به گزارش هنردستان به نقل از صبا امیرحسین خلیل زاده تهیه کننده مجله تصویری «الف» که جمعه‌ها با موضوع کتاب از شبکه چهار سیما پخش می شود از حضور هوشنگ مرادی کرمانی در این برنامه خبر داد و گفت: این هفته هوشنگ مرادی کرمانی پس از سه سال با برنامه «الف» به تلویزیون می‌آید.

خلیل زاده افزود: مجله تصویری «الف» خبرها و رویدادهای مهم هفتگی در شهرستان ها و تهران را در حوزه کتاب دنبال می کند و ما هر هفته به معرفی پر فروش ها و تازه های کتاب می پردازیم و در مباحث مختلف مبحث کتاب را آسیب شناسی می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: موضوعی که در این هفته با حضور استاد مرادی کرمانی دنبال می شود اقتباس سینمایی از داستان های ایرانی و پتانسیل آنها است که می تواند برای سینما مناسب باشد و ما به دلیل اینکه کتاب های استاد مرادی کرمانی رکورد دار اقتباس سینمایی بوده از ایشان برای حضور در این برنامه دعوت کردیم. سردبير برنامه «الف» به گفتگو با مرادي كرماني مي نشيند تا علت توفيقات سينمايي داستانهاي اورا نیز جويا شود

این تهیه کننده در ادامه اظهار داشت: استاد هوشنگ مرادی کرمانی سه سال در تلویزیون حاضر نشده بود چرا که موضوع برخی برنامه هایی که به آنها دعوت می شد مورد علاقه وی نبوده و از طرفی عمل قلبی که انجام داده بودند مانع حضور وی می شد و با مطرح شدن این موضوع ایشان در این برنامه حاضر شدند.

وی افزود: زمان این برنامه 35 دقیقه است و جمعه پس از اخبار ساعت 20 پخش خواهد شد و بازپخش آن شنبه ساعت 15:20 است.

خلیل زاده در پایان خاطرنشان کرد: در این قسمت از مجله تصویری «الف» نیز فروش کتاب و تازه ها را دنبال می کنیم اما از آنجا که گفتگو با استاد مرادی کرمانی جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد سعی کردیم بیشتر زمان برنامه را به گفتگو با ایشان اختصاص دهیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?