هیات داوران بخش سینما-ویدئو جشنواره فیلم یاس معرفی شدند

هیات داوران بخش سینما-ویدئو جشنواره فیلم یاس معرفی شدندReviewed by مصطفی زبرجد on Sep 28Rating:

حبیب‌ ایل‌بیگی، محمدمهدی جعفری ،حمیدرضا نوروزی به عنوان اعضای هیات داوران بخش سینما- ویدیو سومین جشنواره فیلم یاس معرفی شدند.

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس، در این دوره از جشنواره و در بخش مسابقه سینما-ویدیو هیات داوران متشكل از حبیب‌ ایل‌بیگی،محمدمهدی جعفری،حمیدرضا نوروزی به داوری آثار ارائه شده از سوی موسسات ویدیو رسانه به دبیرخانه جشنواره در این بخش می‌پردازند.

هدف از برگزاری این بخش،‌ تقدیر از دست اندرکاران و موسسات ویدیو رسانه است که در گسترش و عرضه فیلم در شبکه نمایش خانگی موثر هستند. در این بخش، آثار ارائه شده در یک سال اخیر از شهریور ماه 1393 تا شهریورماه سال جاری مورد ارزیابی هیات داوری قرار می‌گیرند.unnamedسبثسبی

بر اساس این خبر، یاس زرین به فعال ترین ویدیو رسانه با درنظر گرفتن تعداد فیلم های سینمایی ایرانی عرضه شده دریك سال گذشته اهدا می‌شود.

در این بخش، بعد از انتخاب آثار راه یافته به بخش نهایی و ارزیابی داوران، یاس زرین به برترین کیفیت عرضه (رعایت استانداردهای فنی، زیرنویس،اتورینگ) اهدا می‌شود. همچنین یاس زرین به بهترین پخش کننده فیلم در شبکه نمایش خانگی در مراسم افتتاحیه این دوره از جشنواره اهدا خواهد شد.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، یازدهم تا شانزدهم مهر ماه سال جاری در استان مازندران به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.

*انتشار پوستر سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس

طراحی پوستر توسط گروه طراحان «نقطه خط» انجام شده است. این گروه طراحی پوستر و کتاب دومین جشنواره فیلم ویدیویی یاس را نیز برعهده داشتند.

در کارنامه هنری گروه طراحی «نقطه خط» طراحی و انتشار پوستر‌های تئاتر و همچنین جشنواره نمایشنامه‌خوانی دفاع مقدس دیده می‌شود.

هوشیار عبدالهی، شیوا گل‌محمدی و محمدرضا بزرگ‌زاده از اعضای گروه طراحی «نقطه خط» هستند.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس یازدهم تا شانزدهم مهر ماه سال جاری در استان مازندران به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?