لغو مجوز یالثارات

لغو مجوز یالثاراتReviewed by Khademi on Sep 19Rating:

هنردستان: سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لغو مجوز نشریه «یالثارات» تاکید کرد.

به گزارش هنردستان؛ حسین نوش آبادی در نشست هفتگی با خبرنگاران تصریح کرد: موضع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره هتاکی‌های نشریه یالثارات قبلا اعلام شده و همان نظر هیات نظارت بر مطبوعات است که مجوز انتشار این نشریه را لغو و از فهرست نشریات دارای مجوز خارج کرده است؛ لذا این نشریه را به لحاظ قانونی جزو نشریات دارای مجوز نمی‌دانیم.

لغو

او با اشاره به لغو مجوز نشریه یالثارات از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، خاطرنشان کرد: این لغو مجوز در هیاتی صورت گرفته که اعضایش متشکل از نمایندگان سه قوا و حوزه علمیه هم است و این موضع را همچنان اعلام می‌کنیم؛ البته برخی هنرمندان با توجه به هتک حرمت صورت گرفته شکایت کرده‌اند که بر اساس وظایف قوه قضاییه به آن رسیدگی خواهد شد.

به گزارش هنردستان؛  11 مرداد ماه امسال هم پس از انتشار مطالبی از سوی نشریه یالثارات درباره برخی مهمانان یک جشن سینمایی، سخنگوی وزیر ارشاد اعلام کرده بود که پرونده نشریه یالثارات به دادگاه ارجاع شده است.

هفته نامه یالثارات دی ماه ٩٤ با رای اکثریت اعضای هیات نظارت بر مطبوعات لغو مجوز شد. این نشریه از آن زمان تاکنون با حکم موقت قوه قضائیه منتشر می‌شود.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?