وودی آلن و همفری بوگارت در یک تئاتر

وودی آلن و همفری بوگارت در یک تئاترReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 13Rating:

هنردستان: داوود بنی‌اردلان که برای انتخاب بازیگری در نقش “همفری بوگارت” فرخوان داده است،گفت: حضور بوگارت در این نمایش ترکیبی از ویدئو پروجکشن و حضور بازیگر روی صحنه خواهد بود.

 به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ این کارگردان تئاتر که با اجرای نمایش “دوباره اون آهنگ رو بزن سم” دومین نمایشنامه از آثار وودی آلن را برای اجرا انتخاب کرده است، ادامه داد: داستان این نمایش درباره شخصیتی است که از همسرش جدا شده و در پی رابطه جدیدی است. از سوی دیگر او نویسنده و منتقد فیلم است و شخصیت مورد علاقه‌اش همفری بوگارت است. به همین دلیل در رویاهایش مدام با بوگارت گفتگو می‌کند و به تدریج این بازیگر از رویاهای او بیرون می‌آید و به عنوان راهنمای او به کمکش می‌آید.

بنی‌اردلان که برای یافتن بازیگری در نقش همفری بوگارت فراخوانی عمومی اعلام کرده است، افزود: برای ما تفاوتی نمی‌کند که چه کسی این نقش را بازی کند. فرد مورد نظر می‌تواند دانشجو، علاقه‌مند یا بازیگر تئاتر باشد و ضرورتی ندارد که حتما بازیگری حرفه‌ای باشد.

همفری بوگات و وودی آلن

او درباره میزان حضور این بازیگر روی صحنه نیز توضیح داد: حضور همفری بوگارت در این نمایش حضوری ترکیبی است و  مدت حضور  این بازیگر روی صحنه ، بستگی به توانمندی آن فرد دارد که ممکن است بین 10 تا 50 دقیقه متغیر باشد. در وهله اول باید ببینیم بازیگر منتخب چقدر توانایی حضور روی صحنه را دارد. ضمن اینکه برای صحنه‌هایی که نیازمند صدای بوگارت هستیم، در نظر داریم از حضور بازیگران تئاتر یا آقای حسین عرفانی دوبلور خود بوگارت بهره‌مند شویم.

بنی اردلان ادامه داد: در خلال این نمایش تصاویری از فیلمهای همفری بوگارت همچون “کازابلانکا”، “شاهین مالت” و … را خواهیم دید.

به گفته او، این اثر نمایشی از 20 تیر ماه در تالار «حافظ» روی صحنه خواهد رفت.

بنی‌اردلان که سال گذشته نیز نمایش «این آب آشامیدنی نیست» دیگر اثر وودی آلن را در تالار “حافظ ” به صحنه برده بود، افزود: وودی آلن نویسنده و کارگردان مورد علاقه‌ام است .به همین دلیل تصمیم دارم تعدادی از آثار او  را اجرا کنم، همچنان‌ که سال گذشته اولین نمایشنامه او را روی صحنه بردم و امسال نیز دومین اثر را اجرا خواهم کرد و بسیار علاقه‌مندم نیمه دوم سال نیز نمایش دیگری از وودی آلن را اجرا کنم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?