به منظور تعامل دو سویه تصمیم گیری شد
«رسانه، نظم و امنیت عمومی» کلیپ سالانه جشنواره ناجا

«رسانه، نظم و امنیت عمومی» کلیپ سالانه جشنواره ناجاReviewed by مصطفی زبرجد on Dec 26Rating:

هنردستان: به سفارش معاونت اجتماعی ناجا سعید منتظرالمهدی در موضوع رسانه و ناجا در قالب تعامل دوسویه خبرنگاران و این نیرو کلیپ رسانه، نطم و امنیت اجتماعی تولید و به عنوان کلیپ منتخب هر ساله در جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی پخش  می شود.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ هادی محمدی نسب کارگردان سینما در خصوص اثر «رسانه، نظم و امنیت عمومی» اظهار داشت: این کلیپ که به سفارش معاونت اجتماعی ناجا سعید منتظرالمهدی در موضوع رسانه و ناجا در قالب تعامل دوسویه خبرنگاران و این نیرو به مناسبت روز خبرنگار تولید شده به عنوان کلیپ منتخب قرار است هر ساله در جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی پخش شود.

AKS clip rasane & naja6
وی ادامه داد: این اثر پس از یک سال تحقیق در 10 روز تولید شد و در آن یک خبرنگار از طریق مرکز اطلاع‌رسانی ناجا از فعالیت‌های این نیرو مطلع شده و با حضور به موقع در محل، اقدام به تهیه اخبار می‌کند. قسمت مانیتورینگ ناجا هم اخباری که او در رسانه‌ها منعکس کرده را رصد نموده و در پایان به پاس اخبار مناسبی که تهیه کرده است از طرف ناجا به جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی دعوت و از او تقدیر می‌شود.
محمدی‌نسب عنوان کرد: این کلیپ با هدف همکاری و تعامل حوزه‌های مختلف ناجا و انواع مختلف رسانه‌ها ساخته شده است و به تناسب فعالیت‌های ناجا و فضای عملیاتی آن، فیلم ریتم تند، تعلیق بالا و لحظات پرکشش دارد.
گفتنی است؛ هادی محمدی نسب این روزها «خواستگار با حقوق مکفی» را که طنزی اجتماعی است و بازیگرانی چون حمید لولایی و علی صادقی در آن حضور دارند برای تولید آماده می کند.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 × 4 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?