پخش سری جدید «گفت‌وگوی تنهایی»از آنتن شبکه چهار

پخش سری جدید «گفت‌وگوی تنهایی»از آنتن شبکه چهارReviewed by Khademi on Nov 2Rating:

هنردستان: سری جدید برنامه «گفت‌وگوی تنهایی» با دعوت از چهره‌های علمی، فرهنگی و هنری از 15 آبان به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش  هنردستان؛ سری جدید برنامه «گفت‌وگوهای تنهایی» به سراغ چهره‌های علمی، فرهنگی و هنری کشور رفته است و در سری جدید تخصص و دانش میهمانان به زبان عموم مردم بازگو می‌شود.

شبکه چهار

دکتر بهجت قاسمی استاد فیزیک هسته‌ای و همسر شهید شهریاری، دکتر عارفی فوق تخصص قلب و عروق و پزشک اما خمینی (ره)، هوشنگ مرادی کرمانی نویسنده، پروفسور پرویز کردوانی پدر کویرشناسی ایران، احمد توکلی سیاستمدرا، دکتر میرباقری قرآن پژوه و علی دایی فوتبالیست از جمله شخصیت‌هایی هستند که در سری جدید بر صندلی سفید «گفت‌وگوی تنهایی» تکیه خواهند زد.
«گفت‌وگوی تنهایی» که در گذشته متمرکز بر موضوعات فرهنگی و هنری بود و از چهره‌های مطرح تلویزیون، سینما، تئاتر و شاعران برجسته بهره می‌برد، در سری جدید اما با حضور نخبگان و چهره‌های ماندگار و تخصصی‌تر کردن گفت‌وگوها تلاش می‌کند تا ساعاتی به یاد ماندنی را برای مخاطبانش فراهم کند.
«گفت‌وگوی تنهایی» با اجرای سیدعلی میرمیرانی و به تهیه‌کنندگی رامین موسوی ملکی کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما و از 15 آبان، شنبه تا سه شنبه ساعت 22:30 به روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?