پخش سری دوم «بچه‌های مردم» از شبکه یک آغاز می شود

پخش سری دوم «بچه‌های مردم» از شبکه یک آغاز می شودReviewed by Khademi on Aug 7Rating:

هنردستان: سری دوم برنامه «بچه‌های مردم» برنامه ویژه نوجوان ایرانی در فضایی متفاوت از این هفته روی آنتن می‌رود.

به گزارش هنردستان؛ برنامه «بچه‌های مردم» با ساختاری متفاوت در فضایی جدید با سبک و سیاقی دیگر در اجرا روی آنتن خواهد رفت.

بچه های مردم

مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان هنری این برنامه تلویزیونی در همین زمینه گفت: اصولا راه اندازی هر برنامه‌ای نیازمند حمایت مدیران از زوایای مختلف است. برنامه «بچه‌های مردم» با نگاهی ویژه قرار است در فصل دوم روی آنتن برود. پیرو تاکید و بیانات ویژه رهبری در خصوص ساخت برنامه ویژه نوجوانان و پرداختن به دغدغه‌ها و مسایل مبتلابه این گروه سنی تقریبا از اوایل امسال بر آن شدیم تا با تشکیل اتاق فکری در قدم اول برای محتوا و سپس در فرم به جنس جدیدی از برنامه سازی برای نوجوانان کشورمان برسیم.

وی ادامه داد: پیرو تدبیر مدیر محترم شبکه جناب آقای برازش و جلسات مختلف با آقای اخوان قائم مقام شبکه، سرکار خانم محرابی مدیر محترم طرح و برنامه به اتفاق آقای هاشمی فرا مدیر محترم پخش شبکه یک که در واقع این برنامه با مدیریت ایشان به تولید خواهد رسید، مقدمات ساختار و نحوه پخش برنامه به صورت یک روز در میان به تصویب رسید. قرار است با چیدمان مقدمات برنامه و تغیراتی که در دکور خواهیم داشت انشاله از این هفته در خدمت نوجوانان و البته در همین راستا خانواده های ایرانی در کنار فرزندانشان باشیم.

احمدی افزود: با هدف هرچه بهتر شکل گیری برنامه، شرکت «اول مارکت» در مقام حامی مالی برنامه با هدف حمایت از نوجوان ایرانی با ما همراه شد تا در این راستا ضمن معرفی خدماتی که برای این گروه سنی و البته همه خانواده‌های ایرانی در حوزه‌های مختلف از جمله سرگرمی سازی‌های موبایلی (رایانه‌ای) ، کتاب‌های صوتی و دعوت از نوجوانان مستعد در طراحی اپلیکیشن ها و… که می‌تواند منفعت اقتصادی در پی آن باشد ،برای همه مخاطبان ما روزانه جایزه داشته باشند. اول مارکت به مخاطبان «بچه‌های مردم» هر روز با قرعه کشی یک دستگاه اسکوتر هدیه خواهد داد. مخاطبان برنامه از امروز برای اخذ یک دستگاه اسکوتر دست به کار بشوند.

احمدی ادامه داد:بر آن هستیم در فصل جدید با نوجوان امروز و دغدغه‌های جدیدش همراه باشیم و این به آن معناست که به دور از هر گونه بزرگ گویی و ایده آل گرایی به دنبال نمایشی واقعی هستیم از آنچه روزگار نوجوان امروز را تحت شعاع قرار داده است. به دنبال هدایت صحیح با ارایه راهکار در استفاده مفید از زمان و امکانات موجود در دست مخاطبمان هستیم. سعی می‌کنیم به روز باشیم از امروز حرف بزنیم و از نوجوان امروز جا نمانیم.
وی در ادامه بیان داشت: اوقات فراغت موضوع اول برنامه ماست. اخلاق، رفتار ، استفاده خوب و به جا از زمان، امیدواری و آینده نگری ، خستگی ناپذیری در رسیدن به هدف و…. نگاه ویژه ما در فصل جدید برنامه است.

تهیه کننده برنامه «یه عصر طلایی» گفت: چند سالی هست که من و گروه زحمت کش و دلسوزم با این گروه سنی همراه و نزدیک بودیم تقریبا به یک آشنایی نسبی با هم رسیده‌ایم و خوب می‌دانیم صداقت و رفاقت راه نزدیک شدن و همراه شدن به این گروه سنی خاص و حساس است.

احمدی در پایان بیان داشت: با توجه به شرایط خاص راه اندازی برنامه در فصل دوم و تغیرات پیش رو، چند برنامه ایی با ما همراه باشید تا کم کم تیم اجرایی ما پیش روی شما شکل بگیرند حتمن افرادی به مرور به ما اضافه خواهند شد، کماکان نمایش داریم، گزارش، مسابقه و جوایز روزانه، موسیقی و چند آیتم جدید از جمله اخبار و… که اجازه بدهید بعدا بیشتر راجع به آن حرف بزنیم. برای ارتباط بهتر و حضور و دیده شدن در برنامه
کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/bacheh_haye_mardom
و صفحه ما در اینستاگرام به آدرس
Bache_haye_mardom
را پیدا کنید فیلم‌ها و عکس‌های خودتان را در زمینه‌های مختلف از خوانندگی، اجرا، تست بازیگری و هر گونه خلاقیت و اختراع و اکتشاف ارسال کنید به اسم شما پخش می‌کنیم و بر اساس استقبال و
بازخورد مخاطبان برنامه از شما دعوت می‌کنیم به برنامه بیایید و رو در روی نوجوانان از هنر و توانایی خود صحبت کنید.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?