از شبکه نمایش
پخش فیلمهای جدید برای عید سعید فطر

پخش فیلمهای جدید برای عید سعید فطرReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 4Rating:

هنردستان: شبکه نمایش برای تعطیلات پیش روی عید فطر ۱۸ فیلم سینمایی متنوع و دیدنی را برای پخش درنظر گرفته است.

به گزارش هنردستان؛ مجموعه‌ای از فیلم‌های دنباله‌دار و فیلم‌هایی جدید و دیدنی برای عید سعید فطر از شبکه نمایش پخش می‌شود.

تلویزیونمعجون زمان

سفری از فرانسه قرون وسطا ژان رنو بازیگر شناخته شده فرانسوی که با فیلم‌هایی مانند «حرفه‌ای، گودزیلا و ساکت شو» شناخته می‌شود، در سال ۱۹۹۳با فیلم «معجون زمان» (Les visiteurs) برابر دوربین ژان ماری پویر قرار گرفت.

این فیلم که داستان مردی است که به همراه خدمتکار خود از قرون وسطا، نزد اجدادش در قرن بیستم سفر می‌کند، باعث اتفاقات طنز و دیدنی می‌شود.

موفقیت فیلم اول باعث شد درسال ۱۹۹۸ دنباله‌ای برای این فیلم ساخته شود که دوباره ما را با شخصیت ژان رنو همراه می‌کرد. محبوبیت این فیلم در بین فرانسوی‌ها باعث شده که دنباله دیگری نیز برای این فیلم ساخته شود که در سال جاری اکران خواهد شد.

روایت استیو مارتین از پلنگ صورتی

شخصیت پلنگ صورتی که برای همه ما بسیار خاطره انگیز است، درسال ۱۹۶۰ به همت فریز فرلنگ و دیوید دپاتی و همینطور اصرار بلیک ادواردز خلق شد و با موسیقی زیبای هنری مانچینی تبدیل به یک نماد شد.

بلیک ادواردز به قدری از شخصیت پلنگ صورتی خوشش آمد که تصمیم به ساخت فیلمی با بازی پی‌تر سلرز در نقش بازرس کلوزو و بر اساس شخصیت پلنگ صورتی گرفت. این فیلم بسیار موفق بود و چندین دنباله برای آن ساخته شد.

در سال ۲۰۰۶پیشنهاد نویسندگی دنباله جدیدی از مجموعه «پلنگ صورتی» به استیو مارتین داده شد و او نیز کوین اسپیسی و مایک مه یرز را برای بازی در نقش بازرس کلوزو در نظر گرفت. اما در ‌‌نهایت نتوانست در برابر وسوسه بازی در این نقش مقاومت کند. قسمت اول «پلنگ صورتی» با بازی و نویسندگی استیو مارتین در سال ۲۰۰۶ ساخته شد و موفقیت آن باعث ساخت شماره دوم در سال ۲۰۰۹ شد.

هدف، اکشنی خوش ساخت از سینمای کره

فیلم «هدف» (The Target) که برای نخستین بار از شبکه نمایش پخش خواهد شد، داستان دکتری است که به یک فرد زخمی کمک می‌کند، اما مدتی بعد متوجه می‌شود مرد خلافکار است و همسر وی را گروگان می‌گیرد.

این فیلم محصول سال ۲۰۱۴ کره جنوبی است که از فیلم فرانسوی «شلیک از فاصله نزدیک» محصول ۲۰۱۰ فرانسه اقتباس شده است. ریو ریونگ سونگ و لی ووک جین بازیگران این فیلم هستند که توسط یون سئونگ هونگ کارگردانی شده است.

فیلم‌های «معجون زمان ۱»، «بچه‌ها را کوچک کردم ۱»، «کارآگاه گجت»، «پلنگ صورتی ۱» و «هدف» چهارشنبه ۱۶ تیر ماه ساعت ۳۰. ۱۱، ۳۰. ۱۵، ۱۵. ۱۷، ۲۱، ۲۳ پخش می‌شود.

پنجشنبه ۱۷تیر ساعت ۳۰. ۱۱، ۳۰. ۱۵، ۱۵. ۱۷، ۲۱ و ۲۳ فیلم‌های «معجون زمان ۲»، «بچه‌ها را کوچک کردم ۲»، «در جستجوی ناکجا آباد»، «پلنگ صورتی ۲» و «تروا» روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های «شتاب»، «مثل یک سرآشپز» و «اسب جنگی» برای پخش در ساعت ۱۵. ۱۷، ۲۱، ۲۳ جمعه ۱۸ تیرماه در نظر گرفته شده است.

بینندگان شبکه نمایش در روزهای ۱۶، ۱۷، ۱۸ تیر ماه می‌توانند به ترتیب فیلم‌های «معجون زمان ۱ و ۲» را چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۳۰. ۱۱، «بچه‌ها را کوچک کردم ۱، ۲ و ۳» را روزهای ۱۶، ۱۷، ۱۸ تیر ساعت ۳۰. ۱۵ تماشا کنند.

«پلنگ صورتی ۱ و ۲» و «مثل یک سرآشپز» از آثار دنباله دار هم چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱، «کارآگاه گجت»، «در جستجوی ناکجا آباد» و «شتاب» به ترتیب در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵. ۱۷ و «هدف، تروا و اسب جنگی» را ساعت ۲۳ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?