نیمه نخست امسال؛
پردیس تئاتر تهران آغاز به کار می‌کند

پردیس تئاتر تهران آغاز به کار می‌کندReviewed by آزیتا لاجوردی on May 6Rating:

هنردستان: رئیس سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران از آغاز به کار پردیس تئاتر تهران (خاوران) در نیمه نخست امسال خبر داد.

1462224126539_Nadimi-10

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا، محمود صلاحی با اشاره به اتمام پروژه پردیس تئاتر تهران (خاوران) و تئاتر صبا اظهار داشت: مدیریت این بخش ها به سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران واگذار شد و ما نیز در مرحله اول مدیران را انتخاب کرده و در مرحله بعد شورای تئاتر شهرداری تهران را راه‌اندازی کردیم.

وی افزود: معاون هنری و مدیر نمایشی سازمان و مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از اعضای شورای تئاتر هستند و قرار بر این است تا بخش‌هایی را که کاملا تکمیل شده‌اند را تحویل بگیرند و با همکاری انجمن تئاتر کشور فعالیت‌های هنری را کلید بزنند.

رئیس سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران با بیان اینکه حال نوبت آن است تا نویسندگان و کارگردانان وارد میدان شوند، تصریح کرد: زیرساخت ها آماده است و حال باید هنرمندان برای اجرای آثار هنری پا به میان گذارند.

صلاحی در پاسخ به این سوال که پردیس تئاتر خاوران چه زمانی آغاز به کار می‌کند، گفت: تمامی اقدامات لازم برای آغاز به کار این مجموعه عظیم فرهنگی در نیمه نخست سال انجام شده است.

براساس گزارش شهرنوشت، وی در پایان به راه اندازی ارکستر سمفونیک شهر تهران پرداخت و عنوان کرد: آقای تهرانی رهبری ارکستر را برعهده گرفته و قرارداد نیز از سوی سازمان با وی بسته شده است. ما توانستیم بودجه مورد نیاز برای ارکستر را تامین کنیم و در حال حاضر به دنبال آماده سازی ارکستری در سازمان هستیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?