گفتگوی هنردستان با بازیگر «در پناه تو»
پرچمی: دیگر ممنوع التصویر نیستم

پرچمی: دیگر ممنوع التصویر نیستمReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 19Rating:

هنردستان: مشکل حضور من در سینما تا حدودی حل شده است اما خیلی از دوستان نمی دانند که می توانم بازی کنم یا اینکه اصلا در ایران هستم یا نه.

هنردستان: رامین پرچمی بازیگر سینما و تلویزیون در مورد رفع ممنوعیتش گفت: مشکل حضور من در سینما تا حدودی حل شده است اما خیلی از دوستان نمی دانند که می توانم بازی کنم یا اینکه اصلا در ایران هستم یا نه.

لعیا-زنگنه-no438

بازیگر «اخراجی ها 2» در خصوص انتخاب ها با بازگشت مجددش عنوان کرد: فعلا نمی توانم روی انتخاب هایم حساسیت خرج بدهم. در صورتی که بتوانم دو تا سه کار کنم طبیعتا به موقعیت قبلی برمی گردم و آن گاه دستم در انتخاب باز است.

وی در خصوص وضعیت فعلی سینما بیان کرد: من از سینمای فعلی رضایت دارم، به نظر من بدتر از قبل نیست و به دلیل حضور جوان ها و نو آوری  در آثار وضهیت بهتری در سینما حاکم شده است.

پرچمی در پایان گفت: از میان فیلم های امسال تنها «بارکد» را دیده ام که فیلم خوبی بود و نشان از حضور فیلم های موفق در سال جاری دارد و این امید را می دهد که سینما در ادامه راه موفق باشد.

گفتنی است؛ رامین پرچمی علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌است. پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود. شهرت او به خاطر بازی در سریالهایی چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلمهایی چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان و اخراجی‌های ۲ است.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?