در نیمه اول سال جاری؛
پری صابری «خیام … دل شیدایی» را به مسعودیه می‌برد

پری صابری «خیام ... دل شیدایی» را به مسعودیه می‌بردReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 19Rating:

هنردستان: مدیر تماشاخانه مسعودیه با اشاره به راه‌اندازی لابی و گالری تماشاخانه اعلام کرد که پری صابری از جمله هنرمندانی است که در نیمه اول سال جاری در این تماشاخانه نمایش خود را به صحنه می‌برد.

2053832

به گزارش هنردستان به نقل از میلاد نیک‌آبادی درباره برنامه اجراهای تماشاخانه مسعودیه در نیمه اول سال ۹۵ گفت: از ۱۵ اردیبهشت‌ماه تماشاخانه مسعودیه میزبان نمایش «نگاه‌مان می‌کنند» به کارگردانی محمدرضا اصلی می‌شود و قرار است بعد از اجرای این نمایش، خانم پری صابری نمایش جدید خود با عنوان «خیام … دل شیدایی» را در تماشاخانه مسعودیه به صحنه ببرد.

وی ادامه داد: بعد از اجرای این ۲ نمایش، میزبان آثار شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران – مبارک خواهیم بود.

مدیر تماشاخانه مسعودیه با بیان اینکه آیین‌نامه اجراهای این تماشاخانه تئاتری در دست تدوین است و پس از آن اعضای شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه مسعودیه معرفی می‌شوند درباره وضعیت فاز اول تعمیرات این مکان تئاتری توضیح داد: فاز اول تعمیرات در حال پایان است و پس از آن لابی تماشاخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این لابی بخش اطلاعات و گیشه فروش بلیت تماشاخانه قرار دارد و فضایی برای انتظار مخاطبان است.

نیک‌آبادی افزود: همچنین یک گالری نیز به مجموعه تماشاخانه مسعودیه افزوده می‌شود.

وی درباره فاز دوم تعمیرات تماشاخانه مسعودیه نیز اظهار کرد: فاز دوم تعمیرات هم به خود سالن اختصاص دارد که شاید بعد از شهریورماه انجام شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?