محمود عزیزی:
پشت هر اتفاق هنری جزئیات پیچیده اقتصادی است

پشت هر اتفاق هنری جزئیات پیچیده اقتصادی استReviewed by آزیتا لاجوردی on May 30Rating:

هنردستان: بازیگر «بادیگارد» به بررسی اعمال اقتصاد مقاومتی در آثار سینمایی و بازتاب آن در اقتصاد هنر پرداخت.

 به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمود عزیزی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص طرح اقتصاد مقاومتی در تولید آثار سینمایی گفت: این از آن دسته موضوعاتی است که به غلط و بدون کارشناسی و ارزیابی عمق مطلب قرار است به صورت اقتصاد هنر اعمال شود؛ چون زمانی که ما از اقتصاد هنر صحبت می‌کنیم در ابتدا باید به فکر زیر‌ساخت های هنر و پی‌ریزی‌های آن باشیم.
محمود عزیزی
وی افزود: واقعیت امر اینجاست پشت هر اتفاق هنری جزئیات پیچیده اقتصادی است. منتهی اگر جامعه قانونمند باشد و مناسبات اقتصادی آن به درستی رقم بخورد، شاهد اتفاقات بسیار خوبی در همه زمینه‌ها خواهیم بود.
وی ادامه داد: به عنوان نمونه شخصی از خانه بیرون آمده سوار اتوبوس می‌شود و تا زمانی که به سینما می رسد گردش مالی دارد. بعد که به سینما رسید بلیط و ساندویچ می‌خرد که در این مرحله نیز چرخه اقتصادی رقم خورده است. این مقوله در همه اقشار جامعه و شغل‌های موجود وجود دارد .
پس اگر این چرخه به درستی ارزیابی شود متوجه می‌شویم اقتصاد هنر که دغدغه ماست را باید از دریچه دیگری دید و استمرار آن نیاز به سرمایه گذاری در بخش زیرساخت‌ها دارد و امکان ندارد بدون سرمایه‌گذاری بتوانیم چیزی را در راس بنا کنیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?