معاون هنری ارشاد خبر داد؛
پوستر سی‌و چهارمین جشنواره تئاتر فجر رونمایی شد

پوستر سی‌و چهارمین جشنواره تئاتر فجر رونمایی شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 5Rating:
هنردستان: معاون هنری ارشاد از پوستر سی‌و چهارمین جشنواره تئاتر فجر رونمایی کرد.
1960424
به گزارش هنردستان صبح امروز افتتاحیه‌ی اولین سمینار پژوهشی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر همزمان با رونمایی از پوستر و اپلیكیشن این دوره از جشنواره با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد، مهدی شفیعی مدیر مركز هنرهای نمایشی، سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، ایرج راد، محمود عزیزی و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان كرد: در جشنواره امسال این اتفاق افتاده كه مبانی نظری و فكری بر مبنای پژوهش است و اینكه كار گروهی به صورت علمی انجام شود نیز از دیگر اتفاقات خوب جشنواره سی و چهارم است.

وی ادامه داد: در تئاتر كار گروهی بسیار با اهمیت بوده و باید طوری جلو برویم كه بتوانیم این كار گروهی را تشریح كنیم به عنوان مثال در این راستا می‌توان بحث تهیه كنندگی در تئاتر را دنبال كرد.

مرادخانی تصریح كرد: همیشه كمبودها در تئاتر وجود داشته اما اخیرا نویدهایی از طرف سازمان مدیریت برنامه ریزی به من رسیده كه ما را به نقطه امید نزدیکتر می‌كند. حداقل اینكه میتوان امكانات تئاتر را به شرایط منطقی برسانیم.

وی با اشاره به بازدیدی كه از دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر داشته عنوان كرد: با وجود تنگناها وقتی از دبیرخانه جشنواره بازدید كردم خوشحال شدم چراكه دیدم همه چیز با نظم خاصی در حال پیش رفتن است و امیدوارم كارهای پژوهشی كه در حوزه تئاتر انجام می‌شود شرایط مناسبی را برای تئاتر ایجاد كند.

در ادامه سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر عنوان كرد: فرآیند جشنواره با نظم خوبی بیش می‌رود. ما جشنواره را با برگزاری كارگاه‌های آموزشی از قبل‌تر آغاز كردیم و سمینار امروز هم با درون مایه بررسی وضعیت گروههای تئاتری، روابط صنفی تئاتر برگزار می‌شود.

گفتنی است قبل از شروع سمینار از پوستر و اپلیكیشن جشنواره سی جهارم با حضور هنرمندان تئاتر رونمایی شد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

20 − پنج =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?