پیش ثبت نام نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها تا 30 شهریور تمدید شد

پیش ثبت نام نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها تا 30 شهریور تمدید شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 14Rating:

به گزارش هنردستان مهران عباسی انارکی گفت با آغاز مرحله پیش ثبت نام از 15 شهریور و تا پایان روز جمعه 20شهریور، حدود 500 رسانه مکتوب و الکترونیک برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند.
وی ادامه داد که 44 موسسه مطبوعاتی، 52 روزنامه، 44 هفته نامه، 116 ماهنامه، 23 خبرگزاری و 106 پایگاه خبری در لیست ثبت نام کنندگان نمایشگاه مطبوعات 94 وجود دارد.
مشاور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.
به گفته عباسی انارکی از آنجا که شرط حضور رسانه ها و انجام ثبت نام، تکمیل اطلاعات آنان در سامانه جامع رسانه های کشور   (e-rasaneh.ir) است و برخی رسانه ها فرایند تکمیل اطلاعات در این سامانه را انجام نداده و بعضا در ایام ثبت نام با مشکلاتی مواجه بوده و نتوانستند برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کنند، وبسایت نمایشگاه در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آتی (28 ، 29 و 30 شهریورماه) مجددا باز خواهد شد تا شرایط برای حضور این دسته از رسانه ها نیز در نمایشگاه فراهم شود.
قائم مقام بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها یادآورشد رسانه هایی که قبل از مهر سال ٩٣ مجوز فعالیت دریافت کرده اند، باید اطلاعات خود را در سامانه جامع رسانه ها به روز کنند تا برای ثبت نام در نمایشگاه با مشکلی مواجه نشوند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها 16 تا 22 آبان در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

17 − 5 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?