پیوستن آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره

پیوستن آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمرهReviewed by Khademi on Aug 21Rating:

 

هنردستان: آنسامبل نوای صلح که قرار است سوم شهریورماه در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار کند به کمپین حمایت از تیمره ای پیوست که توسط یک برند لباس ایرانی طراحی و اجراء شده است.

به گزارش هنردستان؛ آنسامبل نوای صلح به رهبری مهدی وجدانی در حمایت از سنگ‌نگاره‌های تیمره به کمپین حمایت از آن پیوست.سنگ نگاره های تیمره نخستین آثار به جای مانده از اعماق تاریخ بشر بوده که سرزمین های کمی در جهان این آثار شگفت انگیز را در خود نگاه داشته اند.

کمپین نجات

ایران یکی از غنی ترین ساختارهای هنر سنگ نگاری یا Rockart  را به جهانیان نمایش داده است. سرزمین تیمره در قلب فلات ایران در نزدیکی شهر خمین جای گرفته و محوطه های سی و یک گانه ی تیمره بیش از 21 هزار سنگ نگاره باستانی که قدمت برخی از آنها به بیش از چهل هزار سال می رسد را همانند گوهری ارزشمند در خود جای داده است.

آنسامبل نوای صلح با حمایت از کمپین نجات تیمره نخستین فعالیت مسئولیت پذیری اجتماعی خود را به جامعه فرهنگی و هنری عرضه می کند.

گفتنی است این کمپین توسط برند ایرانی تولید پوشاک به نام بادی اسپینر که از سال 1386 آغاز به کار نموده است طراحی و راه اندازی شده و تا کنون مخاطبان بسیاری بعنوان حامی به این کمپین پیوسته اند.

شایان ذکر است این گروه موسیقی پیش از این نیز با توجه به نشان دادن نقش پوشاک ایرانی در کنسرت ها حمایت خود را از پوشاک و تولیدات ملی اعلام کرده و تمامی نوازندگان آن در روز اجراء لباس هایی با طراحی و دوخت ایرانی به تن خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?