شب گذشته؛
چارتار در برج میلاد «آشوب» به پا کرد!

چارتار در برج میلاد «آشوب» به پا کرد!Reviewed by آزیتا لاجوردی on May 27Rating:
هنردستان: گروه چارتار دیشب كنسرتی در سه سانس در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با حضور پرشور طرفدارانش برگزار كرد.
4588924_711
به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شش خرداد ماه گروه چارتار كنسرتی در سه سانس در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با حضور پرشور طرفدارانش برگزار كرد.
این گروه برنامه خود را بدون صحبتی با قطعه «آسمان هم زمین می‌خورد» رأس ساعت آغاز كردند و به دنبال آن قطعه «زن دیوانه» اجرا شد.
آرمان گرشاسبی خواننده گروه چارتار بعد از اجرای قطعه دوم و خوشامدگویی، عنوان كرد: از طرف چارتار تشكر می‌كنم كه آخر هفته خود را در اختیار ما قرار دادید. البته اجرای امشب هنوز آغاز نشده و بنا بر این است كه تمام قطعه‌ها اجرا شود.
وی پس از اجرای «عاشقانه تنها» با همخوانی طرفداران از آن‌ها درخواست كرد تا در اجرای قطعه «باران تویی» نیز مشاركت داشته باشند.
گرشاسبی با معرفی دارا دارایی نوازنده گیتارباس، به استقبال قطعه «حضوری اتفاقی» رفت و سپس كیان ایرجی نوازنده دیگر گیتار باس را معرفی كرد.
قطعه «هندسه» در این دوره كنسرت گروه چارتار بعد از اجرای قطعه «ببر»، با تک‌نوازی كمانچه، به نوازندگی آیدین تركیان آغاز و با تشویق كم سابقه حضار به پایان رسید.
خواننده این گروه در ادامه گفت: اكنون كه زمان اجرای قطعه «جاده می‌رقصد» رسیده است، نیاز به صحبت از پدیده عجیب و غریب ترانه‌سرایی و حرفه‌ای‌ترین عضو چارتار از لحاظ انتخاب واژه، احسان حائری، حس می‌شود.
قطعه «آشوبم» پس از اجرای قطعه «جاده می‌رقصد» از طرف آرمان گرشاسبی به حاضرین در سالن تقدیم شد.
ترانه «غزل نشد» مقدمه‌ای بر معرفی میلاد و مهرداد عالمی، دانیال جورابچی و كاوه تسعیری، به ترتیب نوازندگان ویولن، ویولنسل، ویولن و ویولا شد.
گرشاسبی پیش از اجرای اولین قطعه منتشر شده از چارتار، از آیین احمدی فر برای تنظیم این ترانه تشكر كرد و افزود: «در حسرت ماه» را به تمام بانوان حاضر تقدیم می‌كنم البته برای آقایان نیز قطعه برای اجرا در نظر داریم.
وی قطعه «مرا به خاطرت نگه دار» را اینگونه معرفی كرد: هر زمان نوبت اجرای این قطعه می‌رسد حال عجیبی پیدا می‌كنم. این ترانه در ردیف آواز اصفهانی قرار دارد.
گرشاسبی ادامه داد: اوایل فعالیت چارتار با احسان حائری و آیین احمدی‌فر در منزل آرش فتحی به طور اتفاقی قسمتی از این قطعه توسط آرش فتحی با كیبورد نواخته و در همان حین احسان حائری شعر آن را سرود.
وی قسمتی كه اتفاقی تكمیل شده بود را اجرا و سپس طرفداران را با تكمیل ترانه «مرا به خاطرت نگه دار» مهمان كرد.
خواننده با مشاهده شور و هیجان مردم به حضار این اطمینان را داد كه تا جای ممكن روی سن می‌ماند و اجرا می كند.
«خوشا به من» آخرین ترانه از لیست ترانه‌هایی بود كه برنامه‌ریزی شده بود.
گرشاسبی پس از معرفی و خوشامدگویی به حمید سوریان، مجدد طرفداران را با اجرای قطعه «ببر» و «آسمان هم زمین می خورد»، كه تقدیمی این گروه به آقایان حاضر در سالن بود، سر ذوق آورد.
چارتار با تكرار قطعه «آشوبم» صحنه را ترک كرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?