به کارگردانی امین امانی؛
«چارسو» به شبکه سه می‌آید

«چارسو» به شبکه سه می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 2Rating:

هنردستان: فیلمبرداری سریال «چارسو» به کارگردانی امین امانی و تهیه‌کنندگی روشان امیری به‌زودی به پایان می‌رسد.

سریال+چارسو

 به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، در این مجموعه بازیگرانی همچون نصرا… رادش، امیر غفارمنش، سحر نظام دوست، شهرزاد عبدالمجید، بهراد خرازی، عباس جمشیدی‌فر، عباس محبوب، سیاوش قاسمی، سوسن پرور، علی برقی، وحید شیخ زاده و … به ایفای نقش می‌پردازند.

روشان امیری تهیه‌کننده مجموعه «چارسو» از تدارک چهار دکور برای این مجموعه طنز که چهار دوران مختلف را به تصویر می‌کشد و قرار است از شبکه سه سیما پخش شود، خبر داد.

 وی درباره ویژگی‌های این مجموعه گفت: «چارسو» یک مجموعه ۱۳ قسمتی است که فضایی کمدی دارد و در هر قسمت چهار دوران را نمایش می‌دهد و قرار است از شبکه سه به نمایش درآید.

 امیری ادامه داد: «عصر حجری، عصر قجری، عصر نودی و عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان‌ها در آنها می‌گذرد.

تهیه‌کننده مجموعه «چارسو» با اشاره به موضوعاتی که در این مجموعه مطرح می‌شود، اظهار کرد: خانواده‌های این مجموعه ثابت هستند و موضوعات مختلفی شامل تغدیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و… مطرح می‌شود که نگاهی طنز دارند.

امیری درباره سطح طنزها در این مجموعه بیان کرد: ما به هیچ عنوان خنده را به اجبار از مخاطبمان نمی‌گیریم و فکر می‌کنیم این مجموعه کاری کاملاً متفاوت خواهد بود.

وی با اشاره به دکور و نویسندگی در این مجموعه بیان کرد: نویسندگی این مجموعه را کریم خودسیانی برعهده دارد و دکورهای عظیمی برای آن طراحی شده است. برای چهار زمانی که در مجموعه داریم چهار دکور تدارک دیده‌ایم که هرکدام ۱۱۰ تا ۱۲۰ متر هستند و تصویر برداری این مجموعه را مجید طرقی برعهده دارند.

تهیه‌کننده چارسو اظهار امیدواری کردند که کار فیلمبرداری این مجموعه به‌زودی پایان یافته و آماده پخش در شبکه 3 سیما شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?