6 آبان ماه؛
چهارمین دوسالانه «سرو نقره‌ای» افتتاح می‌شود

چهارمین دوسالانه «سرو نقره‌ای» افتتاح می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 27Rating:

هنردستان: چهارمین دوسالانه «سرو نقره ای» انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ششم آبان ماه در خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.

به گزارش هنردستان چهارمین دوسالانه سرو نقره ای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ساعت ۱۸ چهارشنبه، ششم آبان در خانه هنرمندان افتتاح می‌شود و گالری‌های خانه هنرمندان برای نمایش آثار هفت سرو نقره‌ای درنظر گرفته شده‌اند.

مراسم افتتاحیه این دوره با حضور تعدادی از هنرمندان گرافیک ایران و سخنرانی علی رشیدی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک آغاز می‌ شود و بعد از آن آثار انتخاب شده برای این دوره به نمایش عموم در می‌آید. اهدای سروها و رونمایی از کتاب این دوره نیز در مراسم اختتامیه صورت می‌گیرد.

در این دوره كه احسان مهدوی دبیری آن را برعهده دارد، فرزاد ادیبی، اونیش امین الهی، پریسا تشكری، علی رشیدی، كوروش قاضی مراد و ساعد مشكی اعضای شورای برنامه‌ریزی را تشكیل می‌دهند.

چهارمین دوسالانه «سرو نقره‌ای» در هفت بخش شامل سرو آزاد (بخش آزاد)، سرو طبری (بخش نشانه و هویت بصری)، سرو مرو (بخش پوستر)، سرو شیراز (بخش جلد و صفحه آرایی نشریات)، سرو زربین (بخش گرافیک تجاری و بسته بندی)، سرو فری (بخش گرافیک متحرک) و سرو کشمر (بخش طراحی حروف فارسی) به ارائه آثار طراحان گرافیك می‌پردازد.

فراخوان این دوره در تیر ماه سال جاری منتشر شد و شرکت کنندگان در این رویداد از ۲۴ تیر به مدت یك ماه فرصت داشتند آثار خود را به انجمن صنفی طراحان گرافیك ایران ارسال كنند. این در حالی است که پس از این مرحله، انتخاب و داوری آثار از سوی ۲۱ طراح شناخته شده گرافیک (سه طراح در هر بخش‌) از چهارم شهریور آغاز و اسامی پذیرفته‌شدگان به تفکیک بخش های گوناگون ۲۵ شهریور اعلام شد.

چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای به مدت ۱۰ روز در خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایرانشهر برگزار می‌شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو × 5 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?