چهارمین نمایشگاه بازخوانی “هنر مدرن ایران”

چهارمین نمایشگاه بازخوانی "هنر مدرن ایران"Reviewed by Nazanin bouzari on Nov 9Rating:

2268687

چهارمین نمایشگاه بازخوانی «هنر مدرن ایران» که به همت گالری آریا برگزار می شود عصر جمعه بیست و یکم آبان ماه آثار گارنیک درهاکوپیان، نقاش پیشکسوت ایران را به نمایش می گذارد.

به گزارش  هنردستان، «هنرمند غایب» عنوان این نمایشگاه است که در قالب هفتاد اثر، پنجاه سال فعالیت هنری این نقاش را مرور می‌کند.

آریا شکوهی مدیر گالری آریا در این باره گفت: در چهارمین نمایشگاه که در گالری آریا و با کمک موسسه «ماه مهر» برگزار می‌شود آثار گارنیک درهاکوپیان به نمایش گذاشته می شود. درهاکوپیان یکی از نقاشان قدیمی ایران است که پیش از این با تالار قندریز همکاری می کرد. این همکاری حتی به زمانی می‌رسد که این تالار با عنوان تالار ایران شناخته می‌شد.

مدیر گالری آریا تاکید کرد: این هنرمند نزدیک به ۳۸ سال است که آثارش را به نمایش نگذاشته است و تنها در خانه مشغول خلق اثر است. ما در این نمایشگاه می‌خواهیم یک بازخوانی انجام دهیم و از همین منظر از میان دوره‌های مختلف کاری این هنرمند، بهترین ها را انتخاب کرده‌ایم. تا به حال نزدیک به هفتاد اثر از ۵۰ سال فعالیت هنری این هنرمند را گزینش کردیم که امکان دارد که تعداد این‌ها در هر دو گالری آریا و ماه مهر افزایش پیدا کند.

نمایش آثار گارنیک درهاکوپیان از عصر ۲۱ آبان ماه به طور همزمان در دو گالری آریا و ماه مهر افتتاح می‌شود و تا ۱۹ آذر ماه در محل این دو گالری دایر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?