پروانه مرزبان خبر داد:
«چهل کچل» بعد از ماه رمضان کلید می خورد

«چهل کچل» بعد از ماه رمضان کلید می خوردReviewed by مصطفی زبرجد on May 30Rating:

هنردستان: جدیدترین اثر ابوطالب صادق دقیقی و پروانه مرزبان «چهل کچل»  در مرحله انتخاب بازیگر کودک است و بعد از ماه رمضان تولید آن آغاز می شود.

هنردستان: پروانه مرزبان نویسنده و تهیه کننده سینما درباره جدیدترین اثر خود گفت:  «چهل کچل»  فیلمنامه ای به قلم مشترک  عبدالجبار دلدار و من در ژانر کودک و نوجوان است  و درباره یک باور قدیمی  در نواحی آمل و بابل از استان مازندران است که بسیار روی آن تعصب دارند و ما خواستیم در مورد کودک این باور را کار کنیم.

مرزبان 1

وی افزود: تحقیقات این کار مدت زیادی طول کشید،  در مورد این باور مستندهای زیادی وجود داشت و با توجه به اینکه خود شمالی هستم  با افراد زیادی به گفتگو نشستیم و ماحصل آن فیلمنامه چهل کچل است.

مرزبان درباره تولید کار گفت: در حال حاضر در مرحله پیش تولید هستیم و به دنبال کودکی هستیم که با این نقش منطبق باشد.  قطعا بعد از ماه رمضان کار را کلید می زنیم. در حال حاضر هنوز هیچچ کسی انتخاب نشده است و دلیل آن این بود که منتظر جواب ارشاد برای مجوز بودیم و قبل از آن هرگونه اقدامی درست نبود.

تهیه کننده «تا آمدن احمد» درباره مدت تولید و هدف آن در بلند مدت عنوان کرد: مدت تولید «چهل کچل» 45 روز خواهد بود و با سرمایه شخصی ساخته می شود. فیلم را برای جشواره کودک و نوجوان امسال آماده می کنیم.

مرزبان در خصوص کار با پسر خود ابوطالب صادق دقیقی گفت: وی خوش فکر، کار بلد و با تجربه است. سالیان سال است که با هم کار می کنیم، ایده های قشنگ می دهد  و به کار ایشان اعتماد دارم.

گفتنی است؛ ابوطالب صادق دقیقی، پروانه مرزبان و عبدالجبار دلدار پیش از این «تا آمدن احمد» را در قالب همین شکل کاری  «چهل کچل» تولید کردند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?