«کات» با بازی رضا ناجی جلوی دوربین می‌رود

«کات» با بازی رضا ناجی جلوی دوربین می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 25Rating:

هنردستان: مهدی فردقادری تهیه‌کننده فیلم ویدیویی «کات» اعلام کرد این فیلم با بازی رضا ناجی و کارگردانی رضا جمالی جلوی دوربین می رود.

به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ پروانه ساخت فیلم ویدیویی «کات» به کارگردانی رضا جمالی و تهیه کنندگی مهدی فرد قادری صادر شد. «کات» نخستین فیلم بلند رضا جمالی است و مهدی فردقادری تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد.

رضا ناجی

مهدی فرد قادری درباره تولید این فیلم گفت: درخواست برای پروانه ساخت این فیلم را سال گذشته ارائه کردیم و با صدور پروانه در خرداد امسال و با توجه به اهمیت شرایط محیطی برای ساخت این فیلم، در صورت مهیا شدن تمام شرایط «کات» را تابستان امسال جلوی دوربین می بریم.

وی در مورد بودجه این فیلم توضیح داد: «کات» جزو فیلم های کم بودجه سینمای ایران است و به نظرم با توجه به سوژه آن و نوع روایتی که رضا جمالی برای این فیلم در نظر گرفته است می تواند تبدیل به فیلم موفقی شود. تاکنون ما از هیچ ارگان دولتی ای تقاضای بودجه نداشته ایم و این فیلم را با سرمایه بخش خصوصی تهیه خواهیم کرد.

فردقادری در مورد عواملی که در این فیلم حضور دارند، گفت: تاکنون حضور رضا ناجی به عنوان یکی از بازیگران اصلی در این فیلم قطعی شده است و بازیگران دیگری نیز طی هفته های آینده به ما ملحق می شوند و از آن جایی که تمام قصه فیلم در اردبیل اتفاق می افتد به جز پنج بازیگر اصلی سایر بازیگران از این شهر انتخاب می شوند.

وی ادامه داد: رضا جمالی در سال های گذشته فیلم های کوتاه موفقی ساخته است و در جشنواره های مختلف، موفقیت های زیادی به دست آورده است و از آن جایی که هر دو علاقمند به همکاری مشترک بودیم، تصمیم بر این شد که تهیه این فیلم را به عهده بگیرم. بی شک با توجه به رزومه موفق این سال ها، جمالی می توانست برای فیلمش پروانه سینمایی بگیرد اما با توجه به پروسه زمان بر صدور پروانه سینمایی و نیز شرایط تولید «کات»، تصمیم گرفتیم مجوز ویدیویی برای این فیلم بگیریم، چرا که نوع مجوزها سینمایی یا ویدیویی مهم نیستند بلکه کیفیت فیلم اهمیت دارد.

کارگردان جاودانگی در پایان گفت: «کات» نام موقت این فیلم است که تا زمان فیلمبرداری تغییر خواهد کرد و پیش بینی ما این است که فیلم تا آبان ماه آماده نمایش شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?