فریده سپاه منصور:
کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند

کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارندReviewed by آزیتا لاجوردی on May 29Rating:

 

هنردستان: فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص کم کار شدنش در آثار هنری ابراز داشت: هم اکنون یک سال است که هیچ پیشنهادی نداشتم و آخرین کارم، سریال «دردسر های عظیم» برزو نیک نژ‍اد بود. در حقیقت پیر شده ام و کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند.

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ وی همچنین با ذکر خاطره‌ای از سریال «دردسرهای عظیم» اظهار داشت: در آن زمان که آن سریال در حال پخش بود، مردم من را که در خیابان می دیدند به من اخم می کردند و می گفتند که ما دوست نداریم، نقش منفی بازی کنی. همواره نظر مردم برای من بسیار مورد توجه است، اما دیدگاه من این است که نقش منفی بسیار جای کار دارد و به داستان جان می‌دهد. به عنوان مثال در سریال «دردسرهای عظیم» همه داشتند زندگی عادی خود را انجام می دادند که با ورود شخصیت منفی که من ایفاگر نقش آن بودم، داستان با یک چالش مواجه شد و هیجان قصه بالا رفت.
فریده سپاه منصور
بازیگر فیلم «کتاب قانون» همچنین در خصوص افت فیلمنامه و نبود قهرمان در داستان‌ها ابراز داشت: به طور کلی داستان‌ فیلم‌ها افت کرده اند و جاندار نیستند. به تبع آن نیز قهرمان در فیلم ایجاد نمی‌شود و یا قهرمان‌های داستان قدرتمند و به نوعی الگو ساز جامعه نیستند. البته باید گفت که فیلم های با کیفیت نیز تولید می‌شود ولی تعداد آن کم است.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?