از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 تا 21؛
«کافه هنر» از هنرهای هفت‌گانه می‌گوید

«کافه هنر» از هنرهای هفت‌گانه می‌گویدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 28Rating:
هنردستان: در برنامه «کافه هنر» به مرور اتفاقات و مطالب مربوط به هنرهای هفت‌گانه می‌پردازیم و به طور تخصصی پیگیر آن هستیم.
3843842_577
به گزارش هنردستان ریحانه یزدان‌دوست تهیه‌کننده رادیو در خصوص برنامه «کافه هنر» گفت: کمپین «من کتاب می‌خوانم» در رادیو ایران راه‌اندازی شده است و برنامه «کافه هنر» به طور کامل به این برنامه می‌پردازد. در خصوص این برنامه می‌توانم بگویم یک لوکیشن‌ به نام «کافه هنر» با میزهای متعددی داریم. از جمله «کافه کتاب» مربوط به طنزپردازی قدیمی، «از خاک تا خشت» که مربوط به بناهای تاریخی است، همه را به صورت گزارشی معرفی می‌کنیم.
وی ادامه داد: در بخش «باجه» به معرفی و مرور مطالب روزنامه، ماهنامه و فصلنامه‌های فرهنگ و هنر می‌پردازیم. «پیشخوان» که به معرفی تازه‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های هفته و تحلیل و بررسی آن‌ها اختصاص دارد. «تک آهنگ» اختصاص به اخبار و رخدادهای حوزه موسیقی ایران دارد. «اثر انگشت» هم به معرفی هنرمندانی که فوت کردند، می‌پردازد.
یزدان‌دوست خاطرنشان کرد: «کافه هنر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 تا 21 با گویندگی مهدی طهماسبی، محبوبه احمدی‌زاده، افسانه و اکرم خیرخواه ارتباطات، مصطفی محمودی مدرس دانشگاه و کارشناس سینما و تئاتر از رادیو ایران پخش می‌شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ده + هفت =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?