«کام و خال» فیتیله‌ای‌ها با تعیین برآورد مالی کلید می‌خورد

«کام و خال» فیتیله‌ای‌ها با تعیین برآورد مالی کلید می‌خوردReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 18Rating:
هنردستان: مجموعه نمایشی «کام و خال» با فضایی کمدی و با حضور فیتیله‌ای‌ها بعد از مشخص شدن وضعیت مالی برای پخش در شبکه یک کلید می‌خورد.
 به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا آقایی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «کام و خال» در خصوص جزئیات این مجموعه گفت: طرح این مجموعه به تصویب رسیده است و قرار است در شبکه یک تهیه و تولید شود.
کام و خال
وی در ادامه بیان کرد: این مجموعه نمایشی با حضور سه کاراکتری که ما آنها را به فیتیله‌ای‌ها می‌شناسیم، کار می‌شود. موضوع «کام و خال» طنز موقعیت و کمدی است.  چیزی در تلویزیون با کمبود آن مواجه هستیم. این کار خیلی متکی به کلام نیست، بلکه اتکای اصلی روی اتفاقاتی است که شاهد آنها خواهیم بود.
تهیه‌کننده «جشن فرشته‌ها» در مورد نام این مجموعه اظهار کرد: «کام و خال» نام کاراکترهای این کار است که البته ممکن است تغییر کند.
وی افزود: مجموعه زیادی از بازیگران در مجموعه حضور خواهند داشت. البته این موضوع منوط به مذاکرات و توافقی است که در آینده به آن خواهیم رسید.
علیرضا آقایی که هم اکنون ویژه برنامه رمضانی «جشن فرشته‌ها» را روی آنتن دارد، در پایان تأکید کرد: این مجموعه نمایشی در 50 قسمت در نظر گرفته شده است که در صورت فراهم شدن بودجه و انجام مناسبات و برآوردهای مالی کلید می‌خورد. بنابراین تا مشخص نشدن وضعیت مالی آن نمی‌توان ساخت آن را آغاز کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?