با فعالیت جدید مهرداد فلاحتگر در عرصه ویدئو؛
«کاپشن»فلاحتگر به تن پسرش می‌نشید/حذف هشت دقیقه‌ای از «تو یک علامت سوال بزرگی»

«کاپشن»فلاحتگر به تن پسرش می‌نشید/حذف هشت دقیقه‌ای از «تو یک علامت سوال بزرگی»Reviewed by مصطفی زبرجد on Oct 31Rating:

هنردستان: «کاپشن» اثر جدید مهرداد فلاحتگر در انتظار پروانه ساخت برای شبکه نمایش خانگی است.

به گزارش خبرنگار هنردستان: مهرداد فلاحتگر بازیگر و کارگردان سینما در خصوص اثر جدید خود گفت: «کاپشن» یک اثر ویدئویی با ملودرام اجتماعی است که برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد و در حال حاضر در انتظار پروانه ساخت است.

وی در خصوص موضوع این اثر  اظهار داشت: با نقشه طراحی شده فریبا جوان قصه به نام حمید به دست صدف کشته می‌شود، صدف برای فرار از قانون وکالت بلا عزل به فریبا می‌دهد که املاکش را به فروش برساند و اتفاقات و حقایق دیگری که در طول داستان مخاطب را غافلگیر می‌کند روند «کاپشن» را شکل می‌دهد.

DSCF2252.jpg2

فلاحتگر عنوان کرد: لیلا اوتادی و فرزانه کارگر بازیگران نقش اصلی هستند و همچنین در حال گفتگو با شاهرخ استخری و لیلا بلوکات هستیم.تینا خزاعی، وحید رحمتی، سعید مراتی و پسرم فرهاد فلاحتگر که دستیار من در این اثر است نیز نقش های مکمل را ایفا می‌کنند.تهیه کننده «کاپشن» نیز فرهاد رحمتی است.

بازیگر «آمین» بیان کرد: نویسنده «کاپشن» سهیل روحانی است و در این اثر رضا محمدی به عنوان فیلمبردار، علی امامی در مقام صدابردار و محمد چراغی مدیریت تولید را برعهده دارد.

مهردادفلاحتگر همچنین در مورد اثر ویدئویی دیگر خود «تو یک علامت سوال بزرگی» که در شورای پروانه نمایش با ایراد غیرمنطقی بودن روبرو شده بود گفت: بنا بر نظر شورا 8 دقیقه از فیلم که هیچ خط قرمزی نداشته و ارتباطی با ایراد بیان شده این اعضا نداشته از فیلم حذف شد تا برای شبکه نمایش خانگی مجوز صادر شود.

گفتنی است؛ مهرداد فلاحتگر که فعالیت در عرصه های مختلف هنری چون بازیگری، مدیریت تولید، تهیه کنندگی، کارگردانی و رسانه های ویدئویی را در کارنامه دارد این روزها در عرصه تولیدات ویدئویی فعال است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

15 + 6 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?