سرسبزی پارک هنرمندان در یک استودیو
«کتاب باز» برنامه ای که باعث اعتلای فرهنگ می شود

«کتاب باز» برنامه ای که باعث اعتلای فرهنگ می شودReviewed by Khademi on Jul 23Rating:

هنردستان: برنامه «کتاب باز» این روزها از شبکه نسیم پخش می شود که با محتوای فرهنگی و حضور افراد مطرح به حوزه فرهنگ و کتاب می پردازد . برنامه ای که با توجه به محتوای به جا و وزین آن در توجه مخاطب به کتابخوانی موثر بوده است بنابراین ما را بر آن داشت تا ساعاتی را در پشت صحنه این برنامه با این گروه پر شور و اهل فرهنگ همراه شویم.

 لحظاتی آرامش بخش با کتاب بازها

هنردستان: استودیوی این برنامه در کوچه 15 خرداد قرار دارد و اعضای خوبی در تولید کتاب باز همت دارند که بی هیچ چشمداشتی در اعتلای فرهنگ فردی مردم می کوشند و این در وانفسای فقر فرهنگی جامعه ما چه در سطح مردم و چه نهادهای حقوقی و مدنی قابل ستایش است.

کتاب باز

دکورِ برنامه ترکیبی از ابزار و آلات سنتی و نوستالژیک است که آرامش خاصی را برای مخاطب به همراه دارد و با حضور هر مهمان تغییر می کند. جدا از این حال و هوای خوب دوربین عکاسی امیرحسین صدیق با کارایی خاص خود در این میان چشم نواز است و عکس سلفی جذاب و دلنشینی را با حضور مجری و مهمان خلق می کند.

تهیه کننده و کارگردان اثر محمدرضا رضائیان با مهربانی و آرامش در چهره در برخورد با میهمانان برنامه با چنان محبت و گرمی برخورد می کند که این آرامش و گرما به گروه پشت صحنه هم منتقل می شود.

مهمانان این برنامه نیز این گرمی و صفای گروه را حس کرده و در این فضای صمیمی خود را شریک می کنند.

همچنین امیرحسین صدیق که در عرصه بازیگری خود را به اثبات رسانده این بار به عنوان مجری «کتاب باز» خود را ثابت کرده است.

با توجه به فضای صمیمی و هدف گروه، ساخت این برنامه در ادامه قطعا بیش از پیش به فرهنگ جامعه ایرانی کمک نموده و شاهد فضای کتابخوانی در کشور خواهیم بود تا فقر فرهنگی موجود که به جهت رسانه های اجتماعی و استفاده نادرست آنها شکل گرفته از فضای فردی و جمعی مردم این سرزمین زدوده شود.

زمان پخش این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه با حضور مهمانان بین ساعت 20 تا 20:30 از شبکه نسیم است.

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?