گفتگو با مجری «امروز هنوز تموم نشده»؛
کریمی: حضور آزاده نامداری در برنامه ” امروز هنوز تموم نشده ” منتفی است/ پاریس میزبان کمدی ایرانی

کریمی: حضور آزاده نامداری در برنامه " امروز هنوز تموم نشده " منتفی است/ پاریس میزبان کمدی ایرانیReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 23Rating:

هنردستان: آزاده نامداری در برنامه «امروز هنوز تموم نشده» حضور نخواهد داشت.

هنردستان: پدرام کریمی مجری سیما در خصوص شایعات مختلف رسانه ها در خصوص آزاده نامداری و برنامه «امروز هنوز تموم نشده» اظهار کرد: قرار بر این بود که برنامه در بخش بانوان مجرى خانم داشته باشد و پيشنهاد شده بود که اگر خانم نامداری برگردند اين بخش به ايشان محول شود . ولی طی جلسه ای که با آقای شریعت پناهی ( مدير شبكه يك سيما ) داشتیم نظر ايشان بر اين بود كه برنامه در بخش اجرا فعلا طبق روال سرى هاى قبل عمل كند.

IMAGE635208863412312713

وی افزود: «امروز هنوز تموم نشده» به تهيه كنندگى ” احسان ارغوانى ” در مرحله پیش تولید اعم از تدارک دکور، تهيه ى آیتم ها و تیتراژ است که از شنبه تا چهارشنبه در نيمه ى اول ارديبهشت ، روی آنتن سیما می رود.

کریمی در خصوص اثر جدید نوشتارى خود گفت: یک فیلمنامه در ژانر کمدی – اجتماعى با نام اولیه «رویای فرانسوی» را با سیاوش حقیقی ( تهيه كننده ) صحبت کردیم و قرار است این هفته جلسه ای برای شروع کار بگذاریم.

این فیلمنامه نویس ادامه داد: 80 درصد اين فيلم در پاریس و شايد بخشى در هلند فیلمبرداری می شود، در حال حاضر فیلمنامه در مرحله ى سيناپس کامل است و برای دریافت پروانه ساخت اقدام می کنیم، عوامل دیگر این اثر هنوز مشخص نشده اند.

وی در خصوص اثر دیگر خود « کارگر ساده نیازمندیم» كه اواخر سال گذشته فيلمبردارى آن به پايان رسيد ، عنوان کرد: صداگذاری و آهنگسازی این اثر اجتماعی انجام شد و قرار بر این بود که در جشنواره جهانی فجر حضور داشته باشد اما تهیه کننده صلاح دانستند که به جهت شرکت در سینمای ایران، در بخش جهانی فجر نباشند.

کریمی در پایان گفت: تصمیم تهیه کننده به این دلیل بود که بر طبق قانون اگر فیلم در جشنواره خارجی شرکت داده می شد در سینمای ایران و جشنواره فجر سال 95 قادر به شرکت نبود.

عوامل « کارگر ساده نیازمندیم» عبارتند از: آتیلا پسیانی،یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری،سیروس همتی، اصغر مجیدی، روژین رحمتی،آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی

سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: منوچهر هادی، مجری طرح و سرمایه گذار: سیدابراهیم عامریان، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، طراح صحنه و لباس: رضا مهدی زاده، صدابردار: وحید دوزنده، طراح چهره پردازی: امید گل زاده، تدوین: موحد شادرو، صداگذار: امیرحسین صادقی، آهنگساز: بهزاد عبدی، مدیر تولید: مجتبی متولی.

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?