گفتگو با بازیگر «زیر آسمان شهر»؛
کریمی: فوت مادرم دلیل کم کاری ام بود/ هنوز هم سختگیرم

کریمی: فوت مادرم دلیل کم کاری ام بود/ هنوز هم سختگیرمReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 24Rating:

هنردستان: در طول چند سال گذشته به دلیل مسائل شخصی که یکی از آن ها فوت مادرم بود حال خوشی نداشتم و در مقطعی هم ایران نبودم .

هنردستان: معصومه کریمی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از سال 72 که اولین کار تصویری ام را کردم تا سال 74 چند کار سینمایی داشتم که کارهای خوبی هم بودند اما همزمان با سینما کار تلویزیونی من هم آغاز شد و آن را دنبال کردم که با این رسانه هم بیشتر شناخته شدم.

03zrz22pb8gwpvlatrh9

وی افزود: من در طول چند سال گذشته به دلیل مسائل شخصی که یکی از آن ها فوت مادرم بود حال خوشی نداشتم و در مقطعی هم ایران نبودم .

کریمی در خصوص وضعیت فعلی خود اظهار کرد: از سال گذشته سریال «دور دست ها» را کار کردم که از شبکه یک در حال پخش است. از ابتدای سال جدید هم با کار شروع کردم و انشاالله جبران کم کاری های گذشته بشود.

بازیگر «زیر آسمان شهر» در خصوص انتخاب نقش هایش گفت: من از ابتدا کمی در انتخاب ها سخت گیر بودم و یکی از دلایل کم کاری ام از سال 70 و ورودم به تئاتر سخت گیری در انتخاب بوده است که معایب و محاسنی دارد. معایب این است که در مقطعی کم کار و کم دیده می شوید.در سال 91 پیشنهاداتی که به من شد کیفیت پایین داشتند و سخت گیری کردم تا کار خوبی انتخاب کنم. در آن سال 5 تا 6 تله فیلم و یک سریال را رد کردم. همچنان این سخت گیری را با یک نگرش جدید دارم. سعی می کنم کار را در حد بضاعتی که وجود دارد خوب انجام دهم.

کریمی در پایان گفت: امسال اکثر فیلم ها را دیدم و به غیر از چند کار، بقیه متوسط و رو به ضعیف بودند اما چند کار خوب بودند که من دوست داشتم، با حس خوب از سینما خارج شدم و خدا را شکر کردم که در سینمای ما فیلم های خوب ساخته می شود.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?