«کنسرت حشرات» به صورت کنسرت آنلاین روی صحنه می رود

«کنسرت حشرات» به صورت کنسرت آنلاین روی صحنه می رودReviewed by Khademi on Sep 18Rating:

هنردستان: «کنسرت حشرات» نام اجرایی عروسکی و موزیکال است که در آخرین روز شهریورماه به‌صورت کنسرت‌آنلاین روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان؛«کنسرت حشرات» عنوان اجرایی است که ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ روی صحنه می‌رود و به‌صورت آنلاین برای علاقه‌مندان در سراسر جهان پخش می‌شود.

 

حشرات آنلاین

 

سرپرستی و کارگردانی این کنسرت را مریم سعادت و آهنگسازی آن را کیوان کیارس برعهده دارد.

مریم سعادت – کارگردان «کنسرت حشرات» – درباره این اجرا گفت: «کنسرت‌ حشرات» تئاتری عروسکی است که به‌صورت موزیکال است. این اجرا در حقیقت کنسرتی عروسکی است که گروه «پرواز» آن را اجرا می‌کند. عروسک‌های این اجرای موزیکال، همه حشره هستند.

این کارگردان با اشاره به پیشینه‌ی «کنسرت حشرات» ادامه داد: ما تا کنون بیشت از یک‌هزار اجرا از این کنسرت داشته‌ایم و هر سال هم کامل‌تر شده است. اصفهان، همدان، عسلویه، کیش، فارس، مرکزی، خوزستان و بندرعباس برخی از شهرها و استان‌هایی بوده‌اند که «کنسرت حشرات» را در آن‌ها برگزار کرده‌ایم.

سعادت درباره مخاطبان این اجرا نیز گفت: بیشتر مخاطب ما نوجوان هستند؛ اما جذابیت کار ما این است که بزرگ‌ترها هم از این اجرا استقبال می‌کنند. شش سال پیش، همین اجرا را در تالار وحدت به‌مدت یک‌ماه روی صحنه بردیم و جالب این‌که بیشتر بینندگان ما بزرگسالان بودند و خیلی از آن‌ها بدون بچه‌ها به دیدن نمایش می‌آمدند.

سعادت درباره همکاری با سامانه «کنسرت‌آنلاین» نیز اظهار کرد: این پیشنهاد آقای کیارس بود که چنین اجرایی داشته باشیم. وقتی در جریان کار قرار گرفتم، از طرح آن خوشم آمد. آنلاین بودن در روزگار امروز که این همه امکانات دیجیتالی وجود دارد، خوب است.

سعادت در معرفی کلی «کنسرت حشرات» نیز توضیح داد:‌ عده‌ای حشره‌ی بی‌صدا هستند که همدیگر را در زیرزمین نموری یافته‌اند و من هم شده‌ام سرپرست‌شان.

«کنسرت حشرات» ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۵ ساعت ۲۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان در هر کجای ایران و جهان می‌توانند این اجرا را به‌صورت آنلاین ببینند.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?