در تالار وحدت؛
کنسرت کیهان کلهر تمدید شد/ آغاز بلیت‌فروشی از امروز

کنسرت کیهان کلهر تمدید شد/ آغاز بلیت‌فروشی از امروزReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 30Rating:

هنردستان: تمامی بلیت‌های اجرای روزهای ٣ و ٤ خرداد کیهان کلهر به فروش رسید تا این نوازنده به همراه گروه «راح روح» طی دو شب دیگر نیز در تالار وحدت روی صحنه برود.

13941126000584_PhotoA

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی فرد (سنتور) و هادی آذرپیرا (تار) نوای کمانچه کلهر را در اثین اجراها همراهی خواهند کرد. این اجرا هرشب ساعت ٢١:٣٠ روی صحنه خواهد رفت. بهای بلیت‌های این اجرای از ٤٥ تا ٩٥ هزارتومان تعیین شده است.

کیهان کلهر در سال ۱۳۴۲ در خانواده‌ای کرمانشاهی و موسیقی‌دوست در تهران چشم به جهان گشود. او موسیقی را از پنج سالگی به‌صورت آزاد شروع کرد. دوازده ساله بود که به‌صورت حرفه‌ای به موسیقی پرداخت و در 13سالگی با ارکستر رادیو و تلویزیون کرمانشاه شروع به همکاری کرد.

کلهر مدتی کوتاه با گروه «شیدا» در مرکز هنری «چاووش» همکار بود. در 17سالگی مقیم ایتالیا شد و سپس به نیت ادامه‌ی تحصیل راهی کانادا شد و در رشته‌ی آهنگسازی از دانشگاه کارلتون اتاوا فارغ‌التحصیل شد.

همکاری او با هنرمندان و گروه‌هایی از جمله «شجاعت حسین‌خان» کوارتت کرونوس (Kronos Quartet)، جاده ابریشم، یویوما و ارکستر فیلارمونیک نیویورک، او را به هنرمندی جهانی تبدیل کرد و شنوندگان زیادی نیز از میان غیرایرانی‌ها دارد.

کیهان کلهر و اردال ارزنجان در سال 1389 در تالار وحدت اجرای مشترکی داشتند که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

بر اساس این گزارش، تمامی بلیت‌های اجرای روزهای ٣ و ٤ خردادماه کیهان کلهر به فروش رسید تا این نوازنده به همراه گروه «راح روح» طی دو شب دیگر نیز روی صحنه بروند. کلهر در روزهای 25 و 26 اردیبهشت نیز در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌‌پردازذ. بلیت فروشی تمدید کنسرت کلهر از ساعت 14 امروز آغاز خواهد شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?